yükleniyor...

BinBin’in yeni rotası Üsküp

BinBin’in yeni rotası Üsküp! Makedonya’nın güzel ve tarihi şehri, zengin kültür mirası ve lezzetli yemekleri ile ünlüdür. BinBin, şehrin tüm güzelliklerini keşfetmek için yola çıktı. Üsküp’ün heykellerle dolu merkezini, Osmanlı döneminden kalma tarihi yapıları ve müzeleri, Türk mutfağının enfes tatlarını keşfetmek için hazır olun! BinBin’in Üsküp rotası, unutulmaz bir seyahat deneyimi sunmak için tasarlandı. Bu güzel şehre hayat veren her yönünü keşfetmek için BinBin ile birlikte Üsküp’ü keşfedin.

BinBin, Yurt Dışındaki Hizmetlerini Genişletiyor

BinBin yurt dışı büyümede vites artırdı.

Bulgaristan ile başladığı yurt dışı açılımını Bosna Hersek ve Hırvatistan’la sürdüren; GO Sharing satın alması ile Batı Avrupa’ya da giriş yapan BinBin şimdi de Makedonya’nın başkenti Üsküp’te faaliyete başladı.

Kısa Mesafeli Seyahatler İçin Pratik ve Kolay

Mikromobilite alanında teknoloji üreten, çevreci ve pratik ulaşım çözümleri sunan teknoloji şirketi BinBin, hizmet ağını yeni ülke ve yeni şehirlerle büyütüyor. Hollanda merkezli GO Sharing’i bünyesine katarak hem global varlığını genişleten hem de Türkiye’nin en büyük mikromobilite şirketi haline gelen BinBin, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te paylaşımlı elektrikli scooter hizmeti sunmaya başladı. Böylece BinBin markasıyla Türkiye’nin de dahil olduğu 5 ülkede toplam 21 şehirde hizmet veren şirket, Makedonyalılar için de kısa mesafeli yolculukları çok daha pratik ve kolay hale getirecek.

CEO’nun Açıklamaları

BinBin CEO’su Kadir Abdik, konuya ilişkin değerlendirmesinde, yüksek hizmet kalitesiyle hizmet ağlarını büyütmeye odaklandıklarını belirterek, “BinBin olarak kuruluşumuz üzerinden daha dört yıl geçmişken şimdiden uluslararası mikromobilite dünyasında prestijli bir yer edindik. Gerek satın almalarla gerekse organik büyümemiz ile başarı grafiğimizi daha da artırarak yolumuza devam ediyoruz. Bulgaristan, Bosna Hersek, Hırvatistan’ın ardından Üsküp’teyiz. Yurt dışında faaliyet gösterdiğimiz tüm şehirlerde yeni model scooterlarımız ve uygun fiyatlandırma politikalarımız sayesinde kısa zamanda şehirlerin vazgeçilmez bir parçası haline geliyoruz. Üsküp’te de bu ilginin artarak devam edeceğini düşünüyoruz. İşimizin doğası gereği 7/24 özveri ile çalışan saha ve destek merkezi ekibimizle birlikte en iyi hizmeti sunacağız. Avrupa’da sahada olan ilk 3 mikromobilite şirketinden biri olma hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu.

BinBin’in yeni rotası Üsküp konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere BinBin’in yeni rotası Üsküp ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı American Horror Story Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Nöbetçi Eczaneler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir mastika rakı fiyatı rakı fiyatları Market Fiyatları nabızdan hamilelik testi