Bilişim Zirvesi’18 Başlıyor

19.11.2018
A+
A-

Bilişim Zirvesi’18 “Beyond The Wall” mottosu ve “Akıllı Şeyler – Bilen Teknolojiler” ana temasıyla 21 Kasım Çarşamba günü kapılarını açıyor. Türkiye İş Bankası ve Hewlett Packard Enterprise ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlikte iki gün süresince internasyonal düşünce liderlerinin katılacağı oturumlarda yarının teknolojilerinin topluma ve insan hayatına etkileri konuşulacak.

Bilişim Zirvesi’18 Başlıyor

Bilişim Zirvesi’18 bu yıl Türkiye İş Bankası ve Hewlett Packard Enterprise ana sponsorluğunda, 21-22 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açıyor. Duvarın Ardını görmek, yarının teknolojilerine bugünden tanıklık etmek isteyenler için “Beyond the Wall” mottosuyla düzenlenen Bilişim Zirvesi’18, suni zeka ve robotik başta olmak suretiyle yeni nesil teknolojileri merkezine piyasa “Akıllı Şeyler – Bilen Teknolojiler” temasıyla Türkiye’den ve dünyadan düşünce liderlerini buluşturuyor.

2000 yılından bu yana her sene gerçekleştirilmekte olan uluslararası ölçekteki Bilişim Zirvesi, bu yıl 17 değişik tema kapsamında paralel oturumlarda sunum meydana getirecek 200’e yakın deneyimli konuşmacı, 100’Şöhret üstünde destekleyici önder kuruluş ve 50’nin üstünde stant ile binlerce ziyaretçiyi “Duvarın Ardına” taşıyor. Dell EMC’nin Oturum Sponsoru şekilde desteklediği Bilişim Zirvesi’18’in Premium Partnerları ise KoçDijital ve Ruijie Networks olarak belirlendi.

Bilişim Zirvesi’18’in 21 Kasım günü gerçekleşecek açılış programı kapsamında bilişim dünyasının düşünce liderleri, yarının teknolojilerine fer tutan konuşmalar meydana getirecek. Programda Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sn. Dr. Ömer Fatih Sayan, “Türkiye’de Akıllı Şeyler, Bilen Teknolojiler” başlıklı bir konuşmayla yer alacak.

“Teknolojinin Kaptanları” Bilişim Zirvesi’18’de belirlenecek

Akademik dünyadan ve STK’lardan 11 deneyimli ismin jüri üyeliğiyle ve 5000’e yakın ferdin halk oylaması ile belirlenecek olan Teknoloji Kaptanları Ödülleri de ilk gün akşamında gerçekleşecek Teknoloji Kaptanları Ödül Töreni’nde sahiplerini bulacak.

"Bilişim Zirvesi’18 Başlıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Bilişim Zirvesi’18 Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Zirvesi’18 Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019