Big Maker Make 10000

  • 06 Haziran 2016
  • 120 kez görüntülendi.
Big Maker Make 10000

Big Maker Android ve iOS’ta kullanımda olan bir zeka oyunu.Bu oyunda görmek ve işlemek önemli.

Oyun yapısal bakımdan bir zamanların fenomeni olan 2048 tarzı bir oyun. Bu oyunda elinizde 1′ ler, 5′ ler, 10’lar, 50’ler ve 100’lerden oluşan bir petek şeklinde sahanız var. Bu saha üzerinde siz belirli kurallar çerçevesinde toplama işlemlerini sayınızı büyütüp daha büyük bir sayı oluşturma yolunda ilerlemeniz gerekiyor. Örneğin oyun üzerinde 5 tane 1 toplayıp 5, 2 tane 5 toplayıp 10, 5 tane 10 toplayıp 50 gibi katlamalı şekilde ilerliyorsunuz.

 Big Maker- ekran görüntüsü

Oyun başlangıç seviyesi olarak ilk sınırını 10000 olarak belirlemiş. Eğer elde ettiğiniz sayıların toplamları ile 10000′ e ulaşırsanız bir sonraki aşama yani toplamı 1 milyon yapmaya çalışıyorsunuz. Toplam değerini arttırdıkça da sizin sınırlı sayıda olan satır sayınız giderek artıyor.

 Big Maker- ekran görüntüsü

Oyun başlangıçta biraz düşündürücü oluyor fakat kendinizin ilerlediğini gördükçe oyuna hem bağlanıyorsunuz hem de daha da fazlasını yapmak için uğraşıyorsunuz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için Big Maker’ın Android ya da iOS sürümü sayfalarından ziyaret edebilirsiniz.

Berkay Eke / Technosfer

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ