Big Maker Make 10000

Big Maker Make 10000

Big Maker Android ve iOS’ta kullanımda olan bir zeka oyunu.Bu oyunda görmek ve işlemek önemli.

Oyun yapısal bakımdan bir zamanların fenomeni olan 2048 tarzı bir oyun. Bu oyunda elinizde 1′ ler, 5′ ler, 10’lar, 50’ler ve 100’lerden oluşan bir petek şeklinde sahanız var. Bu saha üzerinde siz belirli kurallar çerçevesinde toplama işlemlerini sayınızı büyütüp daha büyük bir sayı oluşturma yolunda ilerlemeniz gerekiyor. Örneğin oyun üzerinde 5 tane 1 toplayıp 5, 2 tane 5 toplayıp 10, 5 tane 10 toplayıp 50 gibi katlamalı şekilde ilerliyorsunuz.

 Big Maker- ekran görüntüsü

Oyun başlangıç seviyesi olarak ilk sınırını 10000 olarak belirlemiş. Eğer elde ettiğiniz sayıların toplamları ile 10000′ e ulaşırsanız bir sonraki aşama yani toplamı 1 milyon yapmaya çalışıyorsunuz. Toplam değerini arttırdıkça da sizin sınırlı sayıda olan satır sayınız giderek artıyor.

 Big Maker- ekran görüntüsü

Oyun başlangıçta biraz düşündürücü oluyor fakat kendinizin ilerlediğini gördükçe oyuna hem bağlanıyorsunuz hem de daha da fazlasını yapmak için uğraşıyorsunuz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için Big Maker’ın Android ya da iOS sürümü sayfalarından ziyaret edebilirsiniz.

Berkay Eke / Technosfer

"Big Maker Make 10000 konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Big Maker Make 10000 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Big Maker Make 10000 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları