yükleniyor...

Bedava Startup Istanbul Bileti Kazanma Şansı

Öğrencilere Startup İstanbul etkinliğinden güzel bir haber geldi. BKM Ekspress ile yapacağınız bağış ile bedava Startup Istanbul bileti kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

ABD, Avrupa ve Asya’dan gelen girişimci ve yatırımcı kişilerin katılımlarıyla düzenlenecek olan Startup İstanbul etkinliği Ekim ayında başlayacak. Ekonomi alanında oldukça önemli bir etkinlik olan Startup 2016 etkinliğine bilet ile katılabilme imkanınız var. Dünyanın en büyük yatırımcılarını ve girişimcilerini tanımak onlar hakkında bilgi almak istiyorsanız bu etkinliğe katılmanızda yarar var.

bedava startup istanbul bileti

Bedava Startup Istanbul Bileti Nasıl Kazanılır?

Bu dev organizasyona katılmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken BKM Express ile bağış yapmak. Türkiye Eğitim Gönüllületi Vakfı’na 5 TL bağış yapmanız halinde, eğer öğrenciyseniz de BKM Express’ten bedava bilet kazanma şansı yakalayacaksınız.

Bu bileti kazanmak için ilk yapmanız gereken şey BKM Express uygulamasını cep telefonunuza yükleyerek üye olmanız. Ardından da ilgili adrese girerek buradaki QR kodlarını okutup 5 TL bağışta bulunmanız gerekiyor.

Bu muhteşem etkinliğin başlama tarihi 10 Ekim olarak belirlenmişken, son katılım tarihi 26 Eylül tarihine olacak.

Berkay Eke / Technosfer

Bedava Startup Istanbul Bileti Kazanma Şansı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Bedava Startup Istanbul Bileti Kazanma Şansı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru American Horror Story Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Isparta Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler Aba Nedir dijital platform ne demek too many requests ne demek rakı fiyatları marla makaron filtre fiyatları nabızdan hamilelik testi