yükleniyor...

Beats Studio Pro modeli yakında tanıtılabilir

Beats Studio Serisine Yeni Bir Üye: Beats Studio Pro

Apple’ın Beats Studio serisine beş yıldan uzun bir süredir yeni bir model eklememesi sona eriyor. Yeni model Beats Studio Pro, yakında kullanıcılarla buluşacak. Beats Studio Pro’da aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod performansını iyileştirecek yeni bir özel Beats çipinin bulunması bekleniyor. Bunun yanı sıra, Studio serisinde ilk kez kişiselleştirilmiş uzamsal ses desteğinin sunulabileceği belirtilirken, bu modelde hızlı şarj desteği de kulaklığın özellikleri arasında yer alıyor.

Görsel açıdan, yeni Studio Pro, Studio 3 modeline benzeyecek. Ancak, Apple kulaklığın yan tarafında yer alan “Studio” yazısını kaldırıyor. İOS 16.5’in kodlarına gizlenen ipuçları şirketin moda tasarımcısı Samuel Ross ile birlikte çalıştığını gösteriyor. Siyah, beyaz, mavi ve kahverengi renk seçeneklerinin sunulacağı yeni Studio Pro, kullanıcılarına geniş bir renk seçeneği sunacak.

Beats Studio Pro’nun fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Ancak, kulaklığın daha “üst sınıf” bir seçenek olacağı düşünülüyor. Ayrıca, aynı zamanda Apple’ın Studio Buds+ isimli yeni bir model üzerinde çalıştığı ve bu kulaklığında özellikle ses paylaşımı, otomatik cihaz değişimi ve Hey Siri entegrasyonunun sunulacağı belirtiliyor.

Beats Studio serisi, müzik severler tarafından çok sayıda tercih edilen bir kulaklık serisi. Yeni geliştirilen özelliklerle birlikte Beats Studio Pro, geniş müzik yelpazesinden ve kullanıcıların fonksiyonel ihtiyaçlarından yararlanarak yüksek bir memnuniyet sağlayacak. Kulaklık, beatsevenlerin sabırsızlıkla beklediği bir model ve piyasaya sürüldüğünde birçok kişi tarafından tercih edileceği kesin.

Beats Studio Pro modeli yakında tanıtılabilir konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Beats Studio Pro modeli yakında tanıtılabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Horse At Yarışı Tahminleri İstanbul Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar marla makaron filtre fiyatları gl hf ne demek Bilgi Doktoru nabızdan hamilelik testi