yükleniyor...

Bayiden Düşük Takas Teklifi Alan Hemen Sat’a Koştu!

Bayiden düşük takas teklifi alanlar hemen satmaya başladı! Alıcılara yönelik cazip fiyatlar sunan satıcılar, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Siz de uygun fiyatlarla araba almak istiyorsanız, hemen bayilere başvurun ve fırsatı kaçırmayın! Düşük takas teklifleriyle arabanızı kolayca satın ve daha modern bir modele geçiş yapın.

Otomerkezi.net’in Hemen Sat Merkezi

Otomerkezi.net, online “Hemen Sat Merkezi” uygulamasını 2021 yılında kullanıcılarla buluşturdu. Sadece 1,5 dakikalık bir süreç içerisinde araçların ücretsiz değerlendirilip, 24 saat içerisinde satılmasını sağlayan bu uygulama, tüm Türkiye’deki araç sahiplerinin kullanımına sunuldu.

Yoğun İlgi

Son dönemde, sıfır kilometre araç satışı yapan bayilerin düşük takas teklifleri nedeniyle araç sahipleri Hemen Sat Merkezi’ne yoğun ilgi gösteriyor. Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş, doğru fiyat teklifi sundukları sistemlerine olan talebin son bir ayda yüzde 100’ün üzerinde arttığını ifade ediyor.

Artan Başvurular

Hemen Sat Merkezi uygulaması, araç satışı için son derece kolay ve hızlı bir yöntem sunuyor. Bu nedenle uygulamaya gelen başvuruların sayısı da artış gösteriyor. Sadece son bir ayda, başvuruların yüzde yüzün üzerinde arttığı açıklanmıştır.

Satış Devir İşlemi Sonrasında 15 Dakikada Paranız Hesabınızda!

Ayrıca bu uygulama sayesinde, satış ve devir işlemleri tamamlandıktan sonra sadece 15 dakika içerisinde ödeme alabilirsiniz.

CEO’nun Değerlendirmesi

Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sıfır araca ulaşma sorunu nihai tüketici için halen yüksek düzeyde devam ediyor. Araç satın almak isteyenler için takasta marka-modele göre piyasa fiyatından 150 ile 400 bin TL arasında daha düşük teklif eden birçok fırsatçı var. İzlenen bu politikaya karşın doğru fiyat teklifi verdiğimiz sisteme olan talep son 1 ayda yüzde 100’ün üzerinde artış gösterdi.”

Hemen Sat Merkezi’nin Kriterleri

Ayrıca, Muhammed Ali Karakaş başvuru sürecinde belirli kriterler olduğunu açıkladı. Bu kriterlere göre uygulamaya verilen araçların yaş sınırı 11’dir. Herhangi bir fiyat sınırlaması olmamakla birlikte, 180 bin kilometre ve altında, ağır hasar kaydı olmayan ve TRAMER kaydı 50 bin TL’yi geçmeyen tüm araçlar Hemen Sat Merkezi uygulamasına kabul ediliyor.

Bayiden Düşük Takas Teklifi Alan Hemen Sat’a Koştu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Bayiden Düşük Takas Teklifi Alan Hemen Sat’a Koştu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Sportboss Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir marla makaron filtre fiyatları nick oluşturucu