SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
807
299 0

Battlefield Hardline Betrayal DLC Geliyor!

Battlefield Hardline Betrayal DLC Geliyor!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

EA Games, beklenmeyen bir hamle yaparak en çok tutan oyun serilerinden bir tanesi olan Battlefield Hardline için yeni bir DLC yayınlayacak gibi duruyor. Betreyal isimini vermiş olduğu DLC hakkında çok fazla bilgi sahibi olmasak bile yeni DLC paketi, Alcatraz, Cemetery, Thin Ice ve Chinatown isimli yeni haritaları oyuna katacak. En büyük yenilik ise sanırım yeni silahlar ve yeni araçlar olacak gibi gözüküyor. Haritaların dışarısında kalan 7 farklı silah, 2 yeni araç, yeni görevler, Legendary silah desenleri, ana silahlar ve karakter giysileri Gun Bench Super Feature ile özelleştirilip, test alanında deneme imkanı verilerek oyuncuların oyun öncesinde test alanında yeni silahlara alışmasına izin verilecek.

Battlefield Hardline Betrayal hakkında 

Battlefield Hardline Betrayal hakkında

Mart ayı içerisinde yayınlanmasını beklediğimiz yeni Battlefield Hardline Betrayal  fiyatı şuanda net olarak bilinmiyor ancak Electronic Arts’ın yeni ek paket için “yepyeni deneyimlerle dolu” şeklinde yapmış olduğu sunum bizleri meraklandırmaya yetti bile.

 

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Battlefield Hardline Betrayal DLC Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Battlefield Hardline Betrayal DLC Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Battlefield Hardline Betrayal DLC Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.