yükleniyor...

Batarya Canavarı Nokia 2 Ortaya Çıktı!

Nokia’nın yeni batarya canavarı akıllı telefonu Nokia 2 modelinde 4000 mAh kapasiteli batarya yer alacak.

Nokia’nın yeni akıllı telefonu Nokia 2’ye ait bazı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Nokia’nın piyasaya süreceği yeni cihazında 4000 mAh batarya ömrü olacak.

Nokia marka cihazların geliştirilmesinde rol üstlenen HMD Global firması Nokia’nın yeni batarya canavarı Nokia 2’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Gün yüzüne çıkan belgelere göre cihazın içerisinde 4000 mAh batarya olması bekleniyor.

Nokia 8’in tanıtılmasının hemen ardından HMD Global tarafından yapılan açıklamada bu yıl içerisinde bir başka akıllı telefonun da tanıtılmasının söz konusu olduğundan bahsedilmişti. FCC tarafından paylaşılan belgelere göre HMD Global tam amiral gemisi olmasa da batarya canavarı bir Nokia modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Nokia 2 adına sahip olacak cihaz Nokia’nın ürettiği en büyük batarya kapasiteli akıllı telefon olma ünvanına sahip durumda. Cihaz hakkında söylenen iddialara göre HD çözünürlüğe sahip 5 inç bir ekran bulunması bekleniyor. Güç biriminde ise Snapdragon 212 olması planlanıyor.

Çok üstün bir donanımsal özelliği bulunmasa da cihazda yer alan 4000 mAh boyutundaki bataryanın ön plana çıkması bekleniyor.

batarya canavari nokia 2 ortaya cikti

Nokia’nın yeni akıllı telefonu Nokia 2’nin tanıtılma tarihi ve satış fiyatı hakkında şimdilik bir gelişme bulunmamakta.

Batarya Canavarı Nokia 2 Ortaya Çıktı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Batarya Canavarı Nokia 2 Ortaya Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.