yükleniyor...

Audi Sport GmbH 40. Yılını Nürburgring’deki özel bir buluşmayla kutluyor

Audi Sport GmbH, 40. yılını özel bir buluşma ile Nürburgring’de kutluyor. Bu özel etkinlikte Audi Sport hayranları, markanın tarihine ve mirasına dair bilgi sahibi olabilecekleri bir platformda bir araya gelecekler. Nürburgring’de gerçekleşecek bu özel etkinlik, Audi markasının sadakatleri ve tutku dolu hayranları için kaçırılmayacak bir fırsat. Audi’nin efsanevi otomobillerinin yanı sıra, Audi Sport teknik ekibinin başarılarına da yer verileceği bu buluşma, heyecan verici bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.
Audi’nin performans ve sportifliği temsil eden kırmızı eşkenar dörtgenli modelleri, Audi Sport GmbH tarafından şekillendiriliyor. 1983 yılında quattro GmbH olarak kurulan ve günümüzde Audi Sport GmbH adını alan bu alt marka, Audi’nin sportif ve özel imajına yön veriyor. Bu yıl, Audi Sport GmbH 40. yaşını özel etkinliklerle kutluyor.

Nürburgring 24 Saat yarışıyla başlayacak etkinlikler, 18-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Audi Sport GmbH, 40 yılı aşkın sürede 250 binden fazla araç üretti ve motorsporlarında 400’den fazla zafer kazandı. Şirket, 300 metrenin üzerindeki rakıma, 73 virajın bulunduğu ve efsanevi Nordschleife olarak bilinen Nürburgring’in “Yeşil Cehennem” adıyla anılan pistinde özel bir etkinlik düzenleyecek.

Audi Sport GmbH’nin, yarış ve seri üretim yüksek performanslı araçların gelişimine etkisi nedeniyle Yeşil Cehennem özel bir yere sahip. Bu nedenle, Audi Sport GmbH’nin yaş günü kutlamaları Nürburgring’den başlıyor. Bu yılki 24 saatlik yarışta Audi Sport Teams, Audi R8 LMS ile yarışacak.

Pist, sadece motorsporları mücadelesinin zorluğu nedeniyle değil, aynı zamanda Audi Sport GmbH’nin üretim araçları için bir test noktası görevi de görüyor. Her yeni R ve RS modeli, geliştirme aşamalarında çeşitli Eifel pistlerinde birkaç bin kilometre tamamlıyor.

Nür

Audi Sport GmbH 40. Yılını Nürburgring’deki özel bir buluşmayla kutluyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Audi Sport GmbH 40. Yılını Nürburgring’deki özel bir buluşmayla kutluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü subdomain mi klasör mü mastika rakı fiyatı rakı fiyatları gta 6 sistem gereksinimleri 52 hafta kaç ay