Audi, modelleri ve teknolojisiyle ödülleri toplamaya devam ediyor

Audi, geçtiğimiz 3 ay süresince farklı ülkelerde yapılan değerlendirmelerde, hem modelleri, bununla birlikte sunduğu hizmet, teknolojideki farklılığı benzer biçimde kategorilerde ödüller kazanmaya devam ediyor.

Audi, modelleri ve teknolojisiyle ödülleri toplamaya devam ediyor

Audi, geçtiğimiz 3 ay süresince farklı ülkelerde yapılan değerlendirmelerde, hem modelleri, bununla birlikte sunduğu hizmet, teknolojideki farklılığı benzer biçimde kategorilerde ödüller kazanmaya devam ediyor.

Q8 kampanyasına Cannes’dan armağan

Ödüllerin ilki Eylül ayında Cannes’da düzenlenen ‘Kurumsal Medya ve TV Ödülleri’nden geldi. Audi’nin yeni SUV’u Q8 için yapılan ‘Q8 Unleashed’ adlı kampanyası çerçevesinde hazırlanmakta olan web sitesi, ‘Yılın En İyi WEB Sitesi’ seçildi ve Altın Yunus ödülüne layık görüldü. Kampanya kapsamında çekilen ve California’lı genç bir çiftin yaşantısının anlatıldığı beş bölümlük mini dizi de, Audi Q8’in dünya prömiyeri için yürütülen kontakt kampanyasının bir parçası olarak hayata geçti. Dizi oldukça çok kanalın yanı dizi, YouTube ve Amazon Prime Video’da da izlenebildi. Q8 Unleashed kampanyası ek olarak, ‘En İyi Entegre İletişim‘ kategorisinde de Gümüş ödüle layık görüldü.

Audi, dijital hizmetlerde fark yaratıyor

Eylül ayında markanın almış olduğu bir öteki armağan de yine dijital dünyada elde edilen başarılarla alakalı; Vorsprung dijital dünyada: Cambridge, Massachusetts’teki (ABD) IT inceleme şirketi Forrester Research tarafınca yapılan bir çalışmada, Audi, ‘Avrupa Otomotiv Web Sitelerinde En Güçlü’ marka şekilde belirlendi. Özellikle kullanıcı deneyimleri ve işlevsellikleriyle dikkat çeken Audi’nin dijital dünyadaki çalışmaları, kullanıcıya özel teklifler getirmesi ve karar vermelerini kolaylaştıran içerik sağlamasıyla öne çıkıyor.

İspanya’da ‘Best of the Best’

Audi’ye Ekim ayında da İspanya’dan bir ödül geldi; İspanya’nın muteber gösterim gruplarından olan ve ünlü lüks dergisi ‘Robb Report’un İspanyolca edisyonunu da gösteren Spainmedia, senenin en iyi SUV’u şekilde tam elektrikle çalışan Audi e-tron’u seçti. 12 farklı kategoride meydana gelen değerlendirmelerde, otomobil kategorisinde oylamaya sunulan 50’yi aşkın model arasında e-tron, verimli teknolojisinin yanı dizi, sınıfının karakteristik niteliklerini ve kalitesi yansıtmasıyla, katılımcılar tarafınca ‘Best of the Best’ ödülüne layık görüldü.

CNET, Audi R8 dedi

Dünyanın en önemli tüketici portallarından düşünülen CNET tarafınca meydana gelen ve yüksek kaliteli mamüllerin test edilerek değerlendirildiği yarışmada da Audi’ye bir ödül geldi. Toplam 20 değişik kategoride en iyi ürünü seçmek için meydana getirilen ‘Editörün Seçimi Ödülü’nde, Audi R8 V10 RWS Coupé, 9.1’lik puanla ödüle layık görüldü. 540 hp’lik arkadan itişli model, performans ve medyanın iki ayrı sıralamasında da 9,5 puan aldı.

Bir ödül de Türkiye’den

Audi’nin Ekim ayında almış olduğu ödüllerden bir tanesi de, Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen 30. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’ndan geldi. Yarışmada, Dayanıklı Tüketim – Açıkhava/Poster Billboard reklamları kategorisinde Audi quattro Kaplan, Kurt temalı reklam emek harcaması bronz elma ile ödüllendirildi.

Klasik ralli’de Audi 100 Coupe’nin şovu

Alman araba dergisi Auto Bild tarafından düzenlenen ‘Great Wall-Çin Seddi’ klasik rallisinde Audi 100 Coupe S’in şovu vardı. 500 km’den uzun olan parkurdaki rallide, Audi’nin üç klasik modeli; Auto Union 1000SP, Audi 200 ve Audi 100 Coupé ilk 3 sırada yer aldı. Audi 100 Coupe de, etkinlikte yer alan Yanqi Island Concours d’Elegance’da “Best of Show” ödülünü aldı.

Almanya’dan da bir ikincilik : German Car Awards 2019

Audi’nin son ödülü, Alman Otomobil Ödülleri 2019’da geldi: Yeni Audi A6, Alman Otomobil Ödülleri’nde ikinci sırada yer aldı. Giriş seviyesi belirli bir fiyat aralığında olan ve son 12 ay arasında pazara sunulmuş 59 model, otomotiv gazetecileri ve uzmanlarından oluşan 14 benlik jüri tarafından; sürüş hazzı, emniyet, konfor, bilgi-eğlence, tasarım ve nitelik dahil olmak suretiyle yekün 12 kategoride değerlendirildi.

"Audi, modelleri ve teknolojisiyle ödülleri toplamaya devam ediyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Audi, modelleri ve teknolojisiyle ödülleri toplamaya devam ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Audi, modelleri ve teknolojisiyle ödülleri toplamaya devam ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER:
Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019