yükleniyor...

ASUS’a, Computex 2023 öncesinde prestijli ödül

ASUS, teknoloji dünyasının prestijli etkinlikleri arasında yer alan Computex 2023 öncesi “En İyi Donanım Üreticisi” ödülüne layık görüldü. Bu ödül, ASUS’un yaratıcı tasarımları, üstün performanslı ürünleri ve yenilikçi teknolojileri ile öne çıkmasının bir kanıtıdır. ASUS, her zaman müşteri memnuniyetini ve kullanıcı deneyimini ön planda tutarak, yeni nesil cihazlarıyla teknolojik gelişim sürecinde lider konumunu koruyacaktır. Computex 2023 etkinliğinde ASUS’un açıklamalarını merakla bekliyoruz.

Dünyanın Önde Gelen Bilgisayar Üreticisi ASUS, Computex 2023’te Ödül Kazandı

ASUS, dizüstü bilgisayardan anakartlara kadar yenilikçi tasarımları ve üstün performansıyla Computex 2023’e damgasını vurmaya hazırlanıyor. Teknoloji devi, başta “En İyi Tercih” ödülü olmak üzere, birçok ödüle layık görüldü.

Computex 2023 Ödül Alacak Markalar Açıklandı

Dünyanın en büyük teknoloji ve bilgisayar fuarlarından biri olan Computex 2023’te ödül kazanan markalar belli oldu. İnovasyon, işlevsellik ve pazar potansiyeli gibi kriterlerin merkeze alındığı kapsamlı bir değerlendirme sonucu belirlenen bu ödüller; devlet yetkilileri, akademisyenler, araştırmacılar ve diğer sektör uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından verildi.

ASUS, “İnanılmazın Peşinde”

“İnanılmazın peşinde” sloganıyla çalışmalarına devam eden ASUS, yenilikçi tasarımı, kullanıcı tecrübeleri ve sürdürülebilirlik ilkelerini merkezine alarak ürettiği teknolojiler ile Computex 2023’te ödülleri topladı.

Altın En İyi Tercih Ödülü: Zenbook Pro 14 Duo OLED

ASUS Lumina OLED ekranı ile dizüstü bilgisayarlar için yeni bir standart belirleyen Zenbook Pro 14 Duo OLED, prestijli “En İyi Tercih” ödülü kapsamında “Altın Ödül” ün sahibi oldu. Yenilikçi, üstün kaliteli tasarımı ile dikkat çeken bu ürün, müşteri deneyimine verilen önemi bir kez daha vurguladı.

Sürdürülebilir Teknoloji Özel Ödülü: Çevre Dostu ExpertBook B9 OLED

ASUS’un sürdürülebilirlik konseptini merkezine alarak ürettiği ExpertBook B9 OLED kurumsal dizüstü bilgisayarı, “Sürdürülebilir Teknoloji Özel Ödülü”ne layık görüldü. Çevreye duyarlı bir üretim teknolojisine sahip olan ExpertBook B9 OLED, ASUS’un tamamı metal olan ilk dizüstü bilgisayarı olma özelliği taşıyor. Çevre dostu üretim süreci ise üretim malzemelerinin %29’a kadar azaltılmasını sağlarken, enerji verimliliğini de arttırıyor.

Farklı Kategorilerde Kazanılan Ödüller

ASUS’un farklı kategorilerdeki cihazları; ExpertBook B9 OLED dizüstü bilgisayar, ProArt Studiobook 16 OLED, Studiobook 16 3D OLED ve Studiobook Pro 16 OLED dizüstü bilgisayarları, kazandıkları ödüllerle yenilikçi ve üstün kaliteli tasarımlarına bir kez daha dikkat çeken marka olmaya devam ediyor.

ASUS’a, Computex 2023 öncesinde prestijli ödül konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere ASUS’a, Computex 2023 öncesinde prestijli ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Batman Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir sosyal medya faydaları instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir Bilgi Doktoru 52 hafta kaç ay