yükleniyor...

Asus Zenfone V Duyuruldu!

Tayvanlı teknoloji devi Asus, Verizon için özel ürettiği akıllı telefon Zenfone V modelini duyurdu.

Tayvan menşeili teknoloji markası Asus yeni akıllı telefonu Asus Zenfone V modelini duyurdu.

Popüler akıllı telefon pazarı markaları arasında uzun zamandır yerini alan Asus yeni bir akıllı telefon daha çıkarmaya hazırlanıyor. Uygun fiyatıyla gönüllerde taht kuran Asus şimdi ise Zenfone V modelini duyurdu.

Tayvanlı teknoloji devi Asus ABD pazarı için yeni bir telefon çıkarmak için çalışmalarına başladı. Verizon için özel olarak üretilen bir model olan Zenfone V önceden üretilen bir telefona modifiye yapılarak sunulmuyor. Tamamıyla yeni üretilen bir akıllı telefon.

Segmentine göre oldukça üstün özelliklere sahip olan yeni Asus Zenfone V’nin adında içerdiği V harfi iPhone X modelinde kullanıldığı gibi bir romen rakamı değil.

Asus Zenfone V’nin teknik özellikleri ise 5.2 inç büyüklüğünde Full HD AMOLED ekran, gücünü Snapdragon 820’den alan cihaz grafik biriminde ise Adreno 539 GPU kullanıyor.

4 GB RAM kapasitesi bulunan cihazda 32 GB dahili depolama alanı bulunmakta. 23 MP’lik f/2.0 diyafram açıklığı bulunan arka kamerada OIS desteği de bulunmakta. Ön kamerada ise f/2.0 diyafram açıklığı olan 8 MP’lik kamera bulunmakta. 

3000 mAh pil gücüne sahip olan batarya ve PowerDelivery 2.0 hızlı şarj desteği sunan cihaz şu an için yalnızca Amerika’da yerini alacak. İlerleyen zamanlarda global bir satış yapılır mı şu an belli değil.

Asus Zenfone V Duyuruldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Asus Zenfone V Duyuruldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla