SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
475
176 0

Asus Zenfone 5 ve 6 İçin Yeni Güncelleme!

Asus Zenfone 5 ve 6 İçin Yeni Güncelleme!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Asus’un geçtiğimiz yıllarda çıkarmış olduğu Zenfone serisi akıllı telefonların ilk ürünlerinden olan 5 ve 6 için yeni bir güncelleme geliyor olabilir. Yabancı kaynaklardan almış olduğumuz bilgilere göre Asus, Ekim ayı içerisinde akıllı telefonları olan Zenfone 5 ve Zenfone 6 için yeni güncelleme vermeye hazırlanıyor.

zenfone-4-5-6-size-comparison-2

Asus Zenfone 2’ye yeni güncelleme geldi

Asus Zenfone 2 Laser Fiyatı Açıklandı

 

Yeni gelecek güncelleme ile akıllı telefonların üzerinde şuanda bulunan tüm hataların düzeltilmesi bekleniyor. Zenfone serisinin unutulan cihazları gibi gözüken ilk seri ürünler için Asus tarafından çalışma yapılıyor olması ve bu çalışmaların kullanıcıyı mutlu etmek için yapıldığını bilmek bizleri sevindiriyor. Yeni gelecek güncellemenin net tarihi açıklandığı zaman sizleri güncelleme hakkında bilgilendirmek için burada olacağız.

 

 

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Asus Zenfone 5 ve 6 İçin Yeni Güncelleme! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Asus Zenfone 5 ve 6 İçin Yeni Güncelleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Asus Zenfone 5 ve 6 İçin Yeni Güncelleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.