yükleniyor...

Asus Zenfone 5 Serisi Türkiye Lansmanı Yapıldı

MWC 2018 etkinlikleri kapsamında tanıtılan Asus Zenfone 5 ailesinin yeni üyeleri 5Z ve Max Pro modellerinin Türkiye lansmanı gerçekleşti.

Yılın ilk çeyreğinde gerçekleşen MWC 2018 etkinlikleri kapsamında tanıtılan Asus Zenfone 5 serisinin yeni üyelerinin Türkiye lansmanı gerçekleşti.

Çerçevesiz bir ekranla karşımıza çıkan Asus, Apple’ın yeni göz bebeği iPhone X modeline benzerliği ile dikkat çeken Asus Zenfone 5 modeli ülkemize giriş yapalı 2 ay gibi bir süre geçti. 2.299 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan akıllı telefona 1.999 TL ön sipariş fiyatıyla da piyasaya girmiş oldu.

MWC 2018 etkinlikleri kapsamında tanıtılan Asus Zenfone 5 ailesi üyelerinden Zenfone 5Z, ilk yapılan lansman tarihine göre ülkemize oldukça geç gelen bir akıllı telefon oldu. İki haftalık bir zaman diliminden sonra ülkemizde resmi olarak satışa sunulacak olan Asus Zenfone 5Z modeli 3.699 TL fiyat etiketiyle raflarda sahiplerini bekliyor olacak. Ancak yeni Asus Zenfone 5 ailesi üyesini daha uygun fiyata almak isteyenler ön siparişle birlikte 3.299 TL fiyat etiketiyle sahip olabilirler.

Lansman tarihinden 5 ay sonra ülkemize giriş yapacak olan Asus Zenfone 5Z modeli 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Sahip olduğu batarya hacmi ile akıllarda yer eden yeni akıllı telefon  Zenfone Max Pro modeli ise 1799 TL fiyat etiketiyle sahiplerini bekleyecek. 5000 mAh büyüklüğündeki devasa batarya boyutuyla birlikte 6 inç büyüklüğündeki ekranıyla da kullanıcılarına daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaya çalışacak.

Asus Zenfone 5 Serisi Türkiye Lansmanı Yapıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Asus Zenfone 5 Serisi Türkiye Lansmanı Yapıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.