yükleniyor...

Asus Zenfone 4 şok özelliklerle tanıtıldı!

Asus’un her sene çıkarmasına alışkın olduğumuz akıllı telefon serisinin yeni modelleri olan Zenfone 4 bugün yapılan lansman ile tanıtıldı. Asus Zenfone 4 teknik özellikleri ve fiyatı ile amiral gemi bayrağını devir almış durumda.

Asus Zenfone 4, uzun süredir akıllı telefon kullanıcılarının merakla beklemiş olduğu bir akıllı telefondu. Asus tarafından bugün yapılan lansman ile birlikte Asus severler sevindi diyebiliriz. 

Asus tarafından bugün tanıtılan yeni akıllı telefon serisi olan Asus Zenfone 4 serisinin model kodu ZE554KL oldu. Telefonun aynı zamanda her sene olduğu gibi farklı amaçlara hizmet eden modelleride satışa sunulacak. Yeni Zenfone 4 ZE554KL’nin orta seviyeli Snapdragon 625 işlemcisi yerine güncellenmiş Snapdragon 630 kullandığını görüyoruz. 

Asus Zenfone 4 şok özelliklerle tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Asus Zenfone 4 şok özelliklerle tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları