SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
2109
781 0

Asus Zenfone 3 Max İnceleme ve Kullanıcı Yorumu

Asus Zenfone 3 Max İnceleme ve Kullanıcı Yorumu
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Asus'un yeni akıllı telefonu Zenfone 3 Max, pil performansı ile öne çıkan cihazın detaylı incelemesi ve kullanım yorumlarımı buradan sizler için paylaşacağım.

Asus, Zenfone 2 tasarımından kurtularak yeni bir konsepte geçiş yaparak Zenfone 3 serisi tüm cihazlarına bu konsepti uydurmuş durumda. Yeni tasarım oldukça ele oturan bir yapısı var, eski tasarıma göre kalınlığı büyük ölçüde azaltan Asus, Zenfone 3 Max şık ve sadelikle karşımıza çıkıyor.

Cihazın ön kısmında; alt kısmında bir asus logosu, üst kısmında ise Kamera, hoparlör ve bildirim ışığı bulunuyor. Arka kısmında ise, en üstte dış sesleri devre dışı bırakabilecek bir mikrofon, altında kamera ve led ışığı, onu altında parmak izi okuyucu sensörü ve en altta Asus logosu ve cihazın genel hoparlörü bulunuyor. 5.2 inç 720 x 1280 çözünürlüklerini destekleyen IPS LCD ekranı bulunan Zenfone 3 Max,282 PPI piksel yoğunuğuna sahip. %67.68 ekran gövde oranı bulunan cihazın ekranı ise  Gorilla Glass 3 teknolojisi ile korunuyor.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ İLE ÇOK ŞAŞIRTTI!

Asus’un akıllı telefon piyasasına çıkardığı tüm Zenfone serisi cihazlarından da alışık olduğumuz fiyat performans cihazlarından bir tanesi olan Zenfone 3 Max, özellikle pil kapasitesi ile ön plana çıkıyor. Pil performansı ile öne çıkan cihaz, 720 saate kadar bekleme süresi, 20 saate kadar konuşma süresi, 18 saate kadar internet kullanımı, 15 saate kadar Video oynatma olanağı, 87 saate kadar müzik dinleme imkanı sunuyor. 4130 miliamper kapasitesinde olan cihaz pili li-Ion batarya teknolojisini kullanıyor. OTG kablosu ile telefonunuzu taşınabilir şarj aleti şeklinde de kullanabilirsiniz.

EKSİLERİYLE ARTILARIYLA TÜYLERİ DİKEN DİKEN ETTİ

Cihazı kullandığım süre boyunca beni gün içinde fazlası ile mutlu etti. Bazı durumlarda 3 güne kadar telefonu şarj etmeden kullanabildim. Normal kullanımda ise neredeyse bir buçuk gün veya iki gün telefon şarj etmeden kullanılabiliyor. Telefonda tek sevmedim kısım ise telefonun tuşlarının sanal olması, saten küçük bir ekranı bulunan Zenfone 3 Max’ın ekranı daha da daralmış.

Sonuç olarak Asus her zamanki gibi fiyat performans cihazlarının öncüsü oldu. 999 ₺ etiket fiyatı ile satılan Zenfone 3 Max’ı pil, kamerası ve donanımı için satın alabilirsiniz.

" Asus Zenfone 3 Max İnceleme ve Kullanıcı Yorumu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Asus Zenfone 3 Max İnceleme ve Kullanıcı Yorumu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Asus Zenfone 3 Max İnceleme ve Kullanıcı Yorumu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)
Telefon Kılıfıyla Tarzını Yansıtabilirsin
Telefon Kılıfıyla Tarzını Yansıtabilirsin
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Zümrüt Küpe Modelleri
Zümrüt Küpe Modelleri
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Tek Taş Yüzük Modelleri
Tek Taş Yüzük Modelleri
Çince Türkçe Çeviri
Çince Türkçe Çeviri

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.