Asus Zenfone 2 Satıa Türkiye’de Baladı!

  • 19 Haziran 2015
  • 6.028 kez görüntülendi.
Asus Zenfone 2 Satıa Türkiye’de Baladı!

Asus’un Zenfone 2 modelli akıllı telefonunun satışları ne zaman başlayacak sorusunun cevabını bu yazımızda vermiş olalım istedik. Ürünün satışı şuanda hiç bir zincir mağazada başlamadı ancak yeni bir girişimle Asus Zenfone 2 satışı hiç beklemediğimiz bir yer üzerinden başladı.

Asus Zenfone 2 Satışa Başladı!

Asus Zenfone 2 Satışa Başladı!

Asus’un kendi Web sitesi üzerinden satış yapmak için kurmuş olduğu Asus E-Shop üzerinden Asus Zenfone 2 satışa başladı. Peki ürünlerinin stoklarının bugün güncellenmiş olmasına rağmen nasıl hemen tükendi? Ürünler bu kadar hızlı mı satıldı diye soruyorsanız:

Asus Zenfone Android 5.0 indirme linkleri

Ürünün satışı başladı ancak daha gönderimler başlamadı. Şuanda Asus Zenfone 2 satışa çıkmasının yanında stoklar net olarak dolmadığı için kısıtlı sayıda gönderim yapılabiliyor. Yeni gelecek ürünlerle birlikte tüm modeller için stokta yazısını görebileceğiz. Sizler de isterseniz şuanda bizim Asus Zenfone 2 inceleme videomuzu izleyebilirsiniz.

Asus Zenfone 2 inceleme Türkiye’de ilk!

Asus ZenPower 10050 İnceleme

Asus’un bu yeni akıllı telefonu ile ilgili olarak tüm merak ettiklerinizi bize çekinmeden sorabilirsiniz. Bizler sizin için buradayız. Asus zenfone 2 satışa yeni sunulmuş olsa bile Türkiye içerisinde bizler ürün tüm web sitelerinden önce ulaştı ve ürünü tanıma fırsatı bulduk. Sizlerde ürünü almadan önce tanımak isterseniz yorum olarak aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Yazılı incelememiz de çok kısa süre içerisinde sizinle olacak.

Ürünü satın almak için tıklayabilirsiniz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ