yükleniyor...

Asus Yeni Tasarım Bilgisayarını Tanıttı!

Asus tek kasa ve ekranlı yeni bilgisayarını CES 2018 kapsamında tanıttı. Asus, Apple’ın iMac modellerine rakip olmaya geliyor.

En büyük bilgisayar üretici firmalarından biri olan Asus, CES 2018 etkinlikleri kapsamında iki yeni bilgisayar üyesini pazara tanıttı.

Asus’un iki yeni bilgisayar üyesi V272 ve V222 modelleri tanıtıldı. Tasarım konusunda Apple’ın iMac ürünlerine benzeyen yeni bilgisayarlar ekran ve kasanın yek pare olduğu bir teknoloji ile üretildi. V272 modelinde 27 inç büyüklüğünde IPS ekran bulunuyor. Apple tarafından satışa sunulan iMac ürünlerinden farklı olarak dokunmatik ekrana sahip olan cihazlar Intel Core i7 işlemciye sahip. NVIDIA GeForce MX150 ekran kartı bulunan bilgisayarda asıl amacın günlük kullanım olduğu söyleniyor.

178 derece genişliğinde görüş açısı sağlayan ekranı ile oldukça kullanışlı bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Ekran üzerinde bulunan ince çerçevelerden dolayı kameranın alt çerçeveye konumlandırıldığını görüyoruz. Bilgisayarın dahili Sonic Master ses sistemiyle gelmesi ayrıca ses sistemi ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

V272 modeliyle benzer tasarıma sahip olan, V222 22 inç büyüklüğünde bir ekranla geliyor. V222’de de yer alan ince çerçeveler ve Sonic Master ses sitstemi Asus‘un yeni canavarını cazibeli bir hale getiriyor. Şu an için fiyatlandırma konusunda bir açıklama yapmayan firma ürünlerin satışlarının ilk çeyrek içerisinde başlayacağını belirtiyor.

Asus Yeni Tasarım Bilgisayarını Tanıttı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Asus Yeni Tasarım Bilgisayarını Tanıttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI American Horror Story Izle Nöbetçi Eczaneler Adana Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar sosyal medya faydaları gta 6 sistem gereksinimleri marla makaron filtre fiyatları Market Fiyatları