yükleniyor...

Assos Ziyaretçilerine Neler Vaat Eder?

Assos Ziyaretçilerine Neler Vaat Eder?

Bu yaz farklı bir yerde tatil yapmalıyım diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Assos; çok fazla kişinin bilmediği bir yerdir. Ancak, yine de Türkiye’nin en popüler tatil bölgeleri arasında yer alır. Ziyaretçilerine çok fazla şey vaat eden Assos’ta tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Takdir edersiniz ki, başta Assos olmak üzere birçok tatil bölgesine erken rezervasyon olmadan gidilmez. Bu noktada, gitmeden evvel Assos otelleri için erken rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmelisiniz.

Assos’ta Ne Yapılır?

Assos; Çanakkale Ayvacık sınırları içerisinde yer alır. M.Ö altıncı yüzyıla kadar uzanan tarihi ile dikkat çeker. Günümüze kadar sorunsuz bir şekilde ulaşmış antik kalıntılara ev sahipliği yapar. Ayrıca, en az Muğla ve Antalya’daki kadar eşsiz bir deniz manzarasına sahiptir. Siz de Assos’u en az iki günde gezip görebilirsiniz. Assos otelleri; beklentilerinizi karşılayacak seviyededir. Bu otellerde en az birkaç gün kalmalısınız. Bu sayede, Assos tatiliniz boyunca herhangi bir konaklama sorunu yaşamamış olursunuz. Şimdi de Assos gezilecek yerler hakkında bilgi verelim!

  • Assos Antik Liman: Gören herkesin hayran kalacağı bir manzaraya sahiptir. Önemli bir turistik noktadır. Çevresinde çok sayıda restoran ve otel yer alır. Balık tutulabilecek bir yerdir. Ulaşımı biraz sıkıntılı olabilir. Özel araç ile gelindiği takdirde herhangi bir sorun yaşanmaz. Limanın çevresinde araç park edecek yer vardır.
  • Assos Antik Kent: Assos tarihi hakkında bilgi almak isteyenlerin mutlaka uğramaları gereken yerlerden birisidir. Deniz manzarasına sahip bir antik kent oluşu ciddi bir avantajdır. Günümüze kadar sorunsuz bir şekilde ulaşmış yapılarıyla dikkat çeker. Bilhassa Osmanlı Devleti’nden kalma köprünün mutlaka görülmesi gerekir.

En İyi Assos Otelleri

Assos; gezilecek yerleri kadar her birisi övgüyü hak eden Assos otelleri ile de dikkat çeker. Gelin, en iyi Assos otelleri hakkında bilgi verelim!

  • Calidus Hotel: Lüks Assos otelleri arasında bulunur. Yetişkinler için uygun bir oteldir. On yaşından küçüklerin kalmasına izin verilmez. 200 metre uzunluğundaki özel plajı ile dikkat çeker. Ayrıca, zeytin ağaçları ile çevrili harika bir alana kurulması ile farkını ortaya koyar.
  • Assos Barbarossa Hotel: Hem manzarası hem de modernliği ile dikkat çeker. Kendisine ait bir plajının olması ciddi bir avantajdır. Odaları özenli bir şekilde tasarlanmıştır.
  • Assos Dove Hotel Resort & SPA: Mavi bayraklı Kadırga Koyu’nda yer alan bir oteldir. Assos merkeze beş km mesafededir. Midilli Adası’nın eşsiz manzarasını vaat eder. Pırıl pırıl kumsalları ile dikkat çeken bir oteldir.
  • Assos Sardunya Hotel: Deniz kenarında yer alan bir otel olmakla beraber diğer Assos otelleri ile arasında fiyat farkı bulunur. Orta seviyeli bir oteldir. Taş bir binada hizmet vermesiyle öne çıkar. Ücretsiz internet bağlantısına ek olarak müşterilerine çok fazla şey vaat eden bir tesistir.

Assos Ziyaretçilerine Neler Vaat Eder? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Assos Ziyaretçilerine Neler Vaat Eder? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları