yükleniyor...

Assassin's Creed Rogue Remastered, 20 Mart'ta çıkıyor

Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin’s Creed serisi yeni oyununa kavuşuyor. 20 Mart’ta satışa çıkacak oyun Playstation ve Xbox için çıkacak.

Oyuncuların fazlası ile sevdiği Assassin’s Creed serisi, yeni oyununa 20 Mart tarihinde kavuşacak. Playstation 4, Playstation 4 Pro, Xbox One X için çıkacak olan oyun, bilgisayar platformuna ne zaman çıkacağı da bilinmiyor.

Assassin’s Creed Rogue Remastered satın alırken, iki bonus görev, silahlar, özelleştirme eşyaları ve Origins’teki kıyafetlerin ve kostümlerin dahil edildiği Master ve Exlorer paketlerini satın alabileceksiniz.

Yüksek çözünürlükde hazırlanan Assassin’s Creed Rogue Remastered, PS4 ve Xbox One’da 1080p ekran çözünürlüğü sunacak. 

ASSASSİN’S CREED ROGUE REMASTERED HİYAKESİ

Assassin’s Creed Rogue Remastered oyunu 18. yüzyıl Kuzey Amerika‘sında geçiyor. 

 

Assassin's Creed Rogue Remastered, 20 Mart'ta çıkıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Assassin's Creed Rogue Remastered, 20 Mart'ta çıkıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla