Askercell’e özel üretilen ilk telefon: reeder F1

14.12.2018
A+
A-

Türkiye merkezli teknoloji firması reeder, kısa vakit ilkin açılışını yaptığı Samsun’daki fabrikasında imal edilen yerli reeder F1 modelini Turkcell Askercell için hususi olarak üretti. Yeni sürüm Turkcell Askercell aboneleri tarafından 449 TL benzer biçimde uygun bir fiyatla satın alınabilecek.

Askercell’e özel üretilen ilk telefon: reeder F1

Türkiye’de üretim meydana getiren teknoloji markası reeder, haiz olduğu telefon modellerinde yeni bir kategoriye imza atıyor. Samsun’da 6 milyon TL yatırımla yerli üretim yapmak için fabrika kuran reeder, bu fabrikada ürettiği modellere bir yenisini ekledi. Türkiye’de Türkiye için imal edilen tuşlu telefon reeder F1, Turkcell Askercell için askeri kullanıma müsait şekilde dizayn edildi. Üzerinde kamera bulunmayan Askercell’e için geliştirilen reeder F1 modeli Turkcell abonelerine hususi fiyatı ile bayilerdeki yerini aldı. Kışlalarda resmi şekilde kullanılabilen ilk telefon hattı olan Turkcell Askercell kapsamında satın alınabilecek reeder F1’in fiyatı ise 449 TL şekilde açıklandı.

Yeni modelle ilgili şekilde açıklamalarda bulunan reeder Kurumsal Satış Direktörü Mübin Argın şunları söylemiş oldu; “Türkiye’de Türkiye için ürettiğimiz bir telefon olan reeder F1 modelinin Askercell sürümü, kışlalardaki kontakt ihtiyacı için hususi şekilde geliştirildi. Üzerinde kamera bulunmayan bu model, Turkcell Askercell aboneleri tarafından kullanılabilecek. Samsun’da kurduğumuz fabrikada ürettiğimiz bu yeni modelimiz bir yandan askerlerimizin ihtiyaçlarını karşılarken öteki taraftan cari açığın kapanması ve yasadışı yollardan gelen telefonların önüne geçilmesi için mühim bir adım. Reeder olarak ülkemiz için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha eklemekten dolayı gurur duyuyoruz. Bu çalışmalarımızın devamı da ati.”

reeder F1 bir telefondan beklenen en esas gereksinimleri karşılıyor

reeder’ın tuşlu telefon kategorisindeki ilk modeli F1’in Askercell sürümü, 2.4 inç ekran boyutu, 32+32 MB depolama seçeneği ve 1700 mAH pil hususi durumunun yanı sıra FM Radyo, Bluetooth, MP3 ve MP4 desteğine gibi özelliklere sahip.

"Askercell’e özel üretilen ilk telefon: reeder F1 konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Askercell’e özel üretilen ilk telefon: reeder F1 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Askercell’e özel üretilen ilk telefon: reeder F1 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları