yükleniyor...

Arrow Launcher Android Sürümü Güncellemesi

Microsoft yapımı arayüz uygulaması Arrow Launcher için Android sürümüne kısa bir süre içinde büyük bir güncelleme yapılması planlanıyor.

Microsoft tarafından yapılan arayüz uygulaması Arrow Launcher, Android işletim sistemli cihazlarda oldukça fazla kullanılan bir arayüz uygulaması. Microsoft bu kullanıcı sayısını dikkate alarak daha performanslı ve etkili bir arayüz oluşturmak için yeni güncellemeler yayınlamaya hazırlanıyor. Bu yeni güncellemeler sayesinde uygulamanın daha da çekici bir hale gelmesi planlanıyor.

Microsoft tarafından yapılan arayüz uygulaması için son büyük güncelleme geçtiğimiz yaz döneminde yapıldı. Bu büyük güncellemenin yanında neredeyse her ay küçük çapta güncellemeler de devam ediyor. Söz konusu Launcher uygulamasını kullanan Android kullanıcıları için büyük bir sürpriz yolda. Microsoft, sahibi olduğu uygulama için kısa bir zaman içinde güncellemeyi yayınlamayı planlıyor. Güncelleme sonrasında uygulamanın sürümü 3.0’a yükselmiş olacak.

arrow launcher

Arrow Launcher 3.0 beta uygulaması bir süre önce kullanıma sunuldu. Test aşamasında kullanılan bu beta sürümünden artık genel kullanıma geçilmek istenen uygulama için büyük yenilikler bekleniyor. Yeni gelecek güncelleme ile uygulamalar sayfasında dikey ve yatay olarak kaydırma yapma seçeneği yer alacak. Bu özellik haricinde uygulamada bazı ufak değişiklikler de yapılacak. Ayrıca her güncelleme de olduğu gibi bazı hataların düzeltilmesi de söz konusu olacak.

Arrow Launcher Android Sürümü Güncellemesi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Arrow Launcher Android Sürümü Güncellemesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla