Arkadaşlık Uygulaması Tinder’a GIF Desteği

Popüler arkadaşlık uygulaması Tinder, geçtiğimiz günlerde sunduğu son özellik sonrasında şimdi de GIF oynatma desteği sunuyor.

Arkadaşlık Uygulaması Tinder’a GIF Desteği

Arkadaş edinme konusunda en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan Tinder, kullanıcılarına şimdi de GIF oynatma desteği sunacak.

Son zamanlarda oldukça gelişme yaşayan Tinder uygulaması yeni bir özellik daha kazandı. En son gelen güncelleme ile birlikte karşınıza çıkmasını istediğiniz kişileri farklı özelliklerine göre filtreleme özelliği sunan Tinder, son olarak kullanıcılarına profilleri üzerinde iki saniye süreli GIF yükleme imkanı sunuyor. İlk başta Amerika, Kanada ve İsveç gibi ülkelerde kullanıma sunulacak olan bu yeni özellik, Tinder kullanıcıları tarafından gelecek olan yorumlar ve tepkilere göre tüm dünyada aktif olarak kullanıma sunulacak. Tinzder için GIF oynatma özelliği şu an için yalnızca iOS işletim sistemli cihazlar için kullanıma sunulmuş durumda. Android işletim sistemli cihazlara bu güncellemenin tam olarak ne zaman sunulacağı belli değil.

Tinder Loops özelliği birlikte uygulama içinde döngüleri düzenleyebilir, GIF gönderileriyle birlikte toplamda 9 adet resmi profilinizde paylaşabilirsiniz. Tinder için sunulan bir diğer özellik ise aynı ortamda bulunduğunuz kişileri uygulamaya giriş yaptığınız zaman gösterecek bir algoritmaya sahip olması. Bu özellik için ülkemizde farklı uygulamalar kullanıma sunulsa da artık Tinder üzerinden bu işlem de gerçekleştirilebilecek.

Şu an için ancak bir kaç ülke için kullanıma sunulan Tinder Loops özelliğinin ülkemize ne zaman geleceği şu an için belli değil.

"Arkadaşlık Uygulaması Tinder’a GIF Desteği konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Arkadaşlık Uygulaması Tinder’a GIF Desteği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arkadaşlık Uygulaması Tinder’a GIF Desteği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları