yükleniyor...

Arif V 216 Fragmanının Bir Kısmı Yayınlandı!

Komedi sektörünün usta isimlerinden Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif V 216 için ilk kısa fragman yayınlandı. Başrollerini Cem Yılmaz ve Ozan Güven paylaşıyor.

G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinin devamı niteliğinde çekilen yeni Cem Yılmaz filminin ilk kısa fragmanı heyecanla bekleyen seyirciler için yayınlandı. Cem Yılmaz sosyal medya hesabında 17 Mart 2017 tarihinde saat 20:00’da bir kısa fragman yayınlamak için söz vermişti ve sözünü tuttu.

arif v 216

İşte merak edilen Arif V 216 ve fragmanı:

Fragmanın başında G.O.R.A. ve  A.R.O.G. filmlerinden kısa ses kayıtlarıyla bahsedilmiş. Ardından da Arif’in en çok özlediği kahramanlardan 216’dan bir mesaj yayınlanıyor. Merakla beklenen filmin 2018 yılında vizyona gireceği belirtiliyor.

Arif V 216 Fragmanının Bir Kısmı Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Arif V 216 Fragmanının Bir Kısmı Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla