yükleniyor...

Araba Fiyatına Walkman Tanıtıldı !

Müzik konusunda dünyanın en ilk ve iyilerinden biri olan Sony’nin Walkman serisinin yeni üyeleri gelmeye devam ediyor. Fakat bu sefer gerçekten şaşırttı. Çünkü altın kaplama ile geliyor ve fiyatı şaşırtıyor . Detaylar haberimizde..

Dünya’da taşınabilir müzik aygıtı olarak fırtınalar estiren ve popüler olan Walkman serisi telefonlarda artık müzik devri başladıktan sonra geri planda kalmış ve popülerliği sona ermişti. Şu sıralarda IFA 2016’da aygıtlarını tanıtan Sony, yeni Walkman’e bu lansmanda yer verdi fakat lüks bir Walkman bu.

IMG_1604

 

Bu ürün tam tamına 3200 Dolar ! Üst seviye çok iyi kalitede bir kulaklıkla geleceği söylenen bu aygıt , altın kaplama ile dış kısmı tasarlanmış durumda. Fakat altın versiyonu size pahalı geldiyse 1200 Dolarlık standart versiyonunu almanız da mümkün.

Altın kaplamayla birlikte manyetik parazitleri en aza indirgeyen aygıt, ayrıca gerçekten tam bir zengin oyuncağı görünümüne sahip . Bunun dışında standart ve uygun modellerin de yolda olduğu söylendi Sony tarafından.

MERT BÜYÜK/ TECHNOSFER

Araba Fiyatına Walkman Tanıtıldı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Araba Fiyatına Walkman Tanıtıldı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla