Apple’ın Tasarımları 3 Adamın Kontrolünde !

  • 26 Mayıs 2015
  • 420 kez görüntülendi.
Apple’ın Tasarımları 3 Adamın Kontrolünde !

Apple’ın o ürünlerinin efsanevi tasarımlarını biliyoruz. Ve artık bundan sonra tüm tasarımlar sadece 3 kişi tarafından yapılacak . Bu isimler ise Jony İve,Richard Howarth ve Alan Dye . 

apple-design-2012

Jonathan Ive

Yıllardır Apple‘da iPhone‘dan Mac‘e kadar neredeyse her ürünün tasarımında emeği olan Jonathan Ive, daha önce Apple‘ın Kıdemli Tasarım Başkan Yardımcılığı görevinde de yer aldı. Artık ürün tasarımları ile ilgilenmeyecek Jonathan Ive, bundan sonra fiziksel Apple Store ve Apple kampüsünün tasarımları ile ilgilenecek.

Richard Howarth

İlk nesil iPhone‘dan bu yana, neredeyse her Apple ürününün tasarımlarına önemli katkıları olan Richard Howarth, bundan sonra Apple ürünlerinintasarımlarının yapımında, tüm kontrolü elinde bulunduracak.

Alan Dye

iOS 7 itibariyle Apple‘ın yazılım tasarımlarında önemli çalışmalar yürütenAlan Dye, artık tüm yazılım çalışmalarının kontrolünü elinde bulunduracak

Peki dengeler değişecek mi ? Şuanlık pek bir değişiklik olmayabilir fakat iOS 10 ve iPhone 7 ‘de güzel tasarım değişikliklerinde imza atılacağını düşünüyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ