yükleniyor...

Apple'ın Kablosuz Kulaklık Üretme Planı !

Apple artık kullanıcıları dikkate alarak ve rahatlığa özen göstererek kablosuz kulaklık üretimine geçmeyi hedefliyor. Ayrıntılar haberimizde ..

Kablosuz teknolojiler geliştikçe artık kullanıcılar kablosuz çözümlere dönüyor çünkü kablolar hem dış görünüş bakımından kötü görünüyor, diğer taraftan bakarsak kablolar ayrıca karmaşıklık yaratıyor. Tabiki kablosuz teknolojiler kablolular kadar sağlıklı değil ama bu yeni çözümler geliştikçe istenilen kıvama gelecektir. Gelelim haberimize;

Screen-Shot-2016-04-21-at-18.24.49-696x357

Apple artık kullanıcıların bağlantı problemlerini, özellikle şarj bakımından da hesaba katarak kablosuz kulaklık üretimine başlamayı planlıyor. Ayrıca çıkan sızıntılardan da bildiğimiz üzere iPhone 7’de 3.5mm kulaklık girişi olmayacağı söyleniyor . Lightning Port’una kulaklık bağlanıcak veya kablosuz bir kulaklığınızla müziğinizi dinleyebileceksiniz fakat şarjda takılıyken müzik dinlemek lightining porttan mümkün olmayacak. Bunu da dikkate almış olabilir Apple.

Apple’ın yeni geliştirdiği sistem, bağlantı sırasında bir tampon görevigörerek, bağlantı aksaklıklarının yaşanmamasına, çalmakta olan şarkının durmamasını sağlıyor. Sorunsuz ikinci temas yoluyla verici ve veri üzerinden alınan veriler arasındaki hoparlör kontrolü işlemci sayesinde sorunsuz bir şekilde yapılıyor.

Apple’ın bu çözümü ayrıca sunması bekleniyor, iPhone 7 ile birlikte lightning port kulaklığı ile gelecek diyebiliriz.

Mert Büyük

Technosfer Genel Yayın Yönetmeni

Kaynak ; Technosfer 

Apple'ın Kablosuz Kulaklık Üretme Planı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple'ın Kablosuz Kulaklık Üretme Planı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla