yükleniyor...

Apple'dan Yeni iPad Pro Sürprizi!

Apple’ın Haziran ayında gerçekleştirmesini beklediğimiz WWDC 17 etkinliği kapsamında tanıtılacak yeni yazılımlara ek olarak yeni bir iPad Pro’nun tanıtımı da gerçekleşebilir.

Apple’ın Haziran ayında gerçekleştirmesini beklediğimiz WWDC 17 etkinliği kapsamında tanıtılacak yeni yazılımlara ek olarak yeni bir iPad Pro’nun tanıtımı da gerçekleşebilir.

Apple’ın uzun süredir beklenen yeni 10.5 inç büyüklüğündeki çerçevesiz iPad ürünü için tanıtım tarihi bilgileri sızdı. Apple’ın güvenilir analisti olan Ming-Chi Kuo, 5 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan WWDC 17 etkinliği kapsamında yeni iPad Pro’nun tanıtımı gerçekleşebileceği açıklandı.

ÇERÇEVESİZ 10.5 İNÇ iPAD PRO!

Kuo’ya göre iOS, tvOS, watchOS ve macOS gibi yeni yazılımların gün yüzüne çıkacağı etkinlikte bir de sürpriz bir gelişme yaşanacak. Bu gelişmelerden biri yeni iPad Pro’nun tanıtımı olarak belirtiliyor. Yeni iPad’in çerçevesiz bir ekrana sahip olaması ve 9.7 inçlik iPad ile aynı büyüklükte olma ihtimali yüksek görülüyor.

Apple yeni iPad tanıtımını bazı sorunlar yaşadığı için geciktirmişti. Bu gecikme süresini daha fazla uzatmak istemiyor gibi görülüyor. Son bilgilere göre 10.5 inçlik iPad Pro’nun üretimine Nisan ayında başlanmış. Bu durum yeni ürünün tanıtımının Haziran ayında gerçekleşecek olan WWDC 17 etkinliğinde yapılması ihtimalini güçlendirdi.

Analist Kuo’nun raporunda yer alan bilgi de bu tahminlerin doğrulanması yönünde oldu. Kuo’ya göre Apple’ın, WWDC 17 etkinliğinde Siri akıllı hoparlörünü tanıtma ihtimali 10.5 inçlik çerçevesiz iPad Pro’nun tanıtma ihtimalinden daha düşük. Önceki dönemlerde yayınladığı raporlarda yıl sonuna bile yetiştirilemeyeceği hakkında bilgiler verilen Siri akıllı hoparlörü için ise etkinlik kapsamında ürünün duyurusunun yapılabilme ihtimalinden bahsediyor. Ayrıca Kuo, Siri akıllı hoparlörünün dokunmatik bir ekrana da sahip olacağını düşünüyor.

Apple'dan Yeni iPad Pro Sürprizi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple'dan Yeni iPad Pro Sürprizi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla