SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
786
291 0

Apple'dan 23 Nisan Sürprizi !

Apple'dan 23 Nisan Sürprizi !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Apple  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çok güzel bir şeye imza attı. Detayları haberimizde ..

Apple , Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya’daki bütün çocuklara adadığı bu gün için Apple güzel bir çalışma hazırladı. Dünya’nın çeşitli yerlerinde çekilmiş çocuk portrelerini açık hava reklamları ile sokaklara yayarak güzel bir reklama başvurdu.

screen-shot-2016-04-21-at-124502

Apple’ın Dünya Galerisi etkinliği kapsamının merkezi bu kez Türkiye oldu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla dünyanın çeşitli ülkelerinden fotoğrafçıların çektiği cocuk portrelerini bir araya getiren Apple, 20 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’un çeşitli mekanlarında bu fotoğrafları sergileyecek.

Toplamda 18 farklı fotoğrafçıdan alınan çocuk portrelerinin birisi, İzmit’te yaşayan Salih Kelleci’nin kızına ait. Salih Kelleci, bu fotoğrafı iPhone 6s Plus cep telefonunun arka kamerası ile çekmiş.

Apple gerçekten reklam konusundaki gücünü ve zekasını gösteriyor ve dünyanın en büyük firmalarından biri olduğunu bu sayede gösteriyor. Bunun için Apple’ı kutlamak gerek.

Mert Büyük

Technosfer Genel Yayın Yönetmeni

Kaynak ; Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Apple'dan 23 Nisan Sürprizi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple'dan 23 Nisan Sürprizi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Apple'dan 23 Nisan Sürprizi ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.