yükleniyor...

Apple, Yeni iPhone Reklamını Yayınladı

Apple en güncel telefonu olan iPhone 7 serisi ile ilgili reklamlarına son hız devam ediyor, bu sefer ki videonun konusu berberler olmuş.

Son günlerde özellikle sızıntılarla birlikte iyice gündeme oturan ve yılın en çok beklenen telefonu olan iPhone 8 , yani 10.yıl iPhone’u için Apple bütün hazırlıklarını sürdürüyor. Tabii şuanda satışta olan en güncel telefonu iPhone 7 serisini ihmal etmiyor.

Güzel bir reklam konseptiyle bizleri karşılayan Apple, özellikle bu reklamında iPhone 7 Plus‘ın portre moduna değinmiş . Kamera tarafında kullanıcılarına güzel bir deneyim sunan iPhone 7 Plus‘ın yeni reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

https://www.youtube.com/watch?v=hcMSrKi8hZA

Apple, Yeni iPhone Reklamını Yayınladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple, Yeni iPhone Reklamını Yayınladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? too many requests ne demek yapılacaklar listesi uygulama Market Fiyatları 2006 kaç yaşında 52 hafta kaç ay