Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

Apple, Yeni iPhone Reklamını Yayınladı

10 ay önce 70 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
Apple, Yeni iPhone Reklamını Yayınladı

Apple en güncel telefonu olan iPhone 7 serisi ile ilgili reklamlarına son hız devam ediyor, bu sefer ki videonun konusu berberler olmuş.

Son günlerde özellikle sızıntılarla birlikte iyice gündeme oturan ve yılın en çok beklenen telefonu olan iPhone 8 , yani 10.yıl iPhone'u için Apple bütün hazırlıklarını sürdürüyor. Tabii şuanda satışta olan en güncel telefonu iPhone 7 serisini ihmal etmiyor. Güzel bir reklam konseptiyle bizleri karşılayan Apple, özellikle bu reklamında iPhone 7 Plus'ın portre moduna değinmiş . Kamera tarafında kullanıcılarına güzel bir deneyim sunan iPhone 7 Plus'ın yeni reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. https://www.youtube.com/watch?v=hcMSrKi8hZA
Etiketler: apple
Paylaş Paylaş
Yazar
Furkan YURDAKUL

Teknoloji'yi seven sayan bir kişi :)

Yorumlar


ÖNEMLİ: "Apple, Yeni iPhone Reklamını Yayınladı" başlığı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, önerileri yorum bölümünden sorabilirsiniz. "Apple, Yeni iPhone Reklamını Yayınladı" ile alakalı tüm yorumlarınız bizler için çok önemlidir ve sizlere değer verdiğimizden her yorumunuza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Technosfer ekibi olarak sizlerin daha iyi bilgiler alabilmeniz çalışıyoruz.

Hiç yorum bulunmamakta.