yükleniyor...

Apple Watch Türkiye'de Satıta !

Apple’ın akıllı saati Apple Watch , bu sabah saat 07:01’den itibaren ülkemizde satışa sunulmaya başlandı. Apple Watch almak isteyenler Apple Store online mağazası , İstanbul’daki 2 Apple mağazası , Apple Premium Reseller’lar ve onların online mağazalarından cihazları temin edebilirler.

Daha öncesinde birçok ülkede satışa sunulan ve Türkiye resmi fiyatları da açıklanan cihaz bugün itibariyle satışa sunuldu. 1249 TL’den 56 bin TL’ye kadar bir fiyat aralığı ve model çeşitliliği bulunan Apple Watch , her ne kadar daha öncesinde Markofoni ve Morhipo gibi sitelerde satışa sunulduysada , Apple’ın resmi mağazalarından da artık temin edilebilir.

Ülkemiz şartlarına göre bakacak olursak ilginin ne kadar olacağını bilmek zor. Ancak şunu söyleyebiliriz ki dünya çapında 2.5-3 milyon arası satış rakamlarına ulaşmış bir akıllı saatin ülkemizde beklenen rakamların altında kalması kaçınılmaz gibi duruyor.

Apple Watch Türkiye'de Satıta ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Watch Türkiye'de Satıta ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.