yükleniyor...

Apple Watch Series 9 yeni çipiyle hız kazanacak

Apple Watch Series 9, Gelişmiş A15 Bionic İşlemci ile Geliyor!

Apple, akıllı saat pazarında yavaşlarken iPhone satışlarıyla başarı elde ediyor. Apple, sonbaharda tanıtacağı yeni akıllı saati Apple Watch Series 9’da kullanılacak olan S9 işlemcisinde, temel olarak A15 Bionic işlemcisini kullanacak. Bloomberg’den Mark Gurman’ın iddiasına göre, bu işlemci, Apple Watch Series 8’de kullanılan S8 işlemciye kıyasla ciddi bir hız artışı sağlayacak.

Her yıl yeni Apple Watch modellerini yeni bir işlemciyle çıkaran Apple, Watch Series 8’de kullanılan S8 işlemcinin önceki nesildeki S7’den fazla fark yaratmadığını belirtti. Bu nedenle, Apple’ın Watch Series 9’da bir sıçrama yapması bekleniyor.

Mark Gurman, yeni Apple Watch ile ilgili soruları yanıtladığı “Power On” isimli bülteninin Discord kanalında, yeni Apple Watch’un S9 işlemcisiyle geleceğini belirtti. Ayrıca S7’den S8’e geçişe kıyasla daha büyük bir değişim beklediğine dikkat çekti.

Apple Watch Series 9 ile birlikte kullanıcılara sunulacak olan watchOS 10’da da büyük yenilikler yapılacak. watchOS 10, 10. yıl kutlamaları nedeniyle önemli değişiklikler getirecek. Gurman, watchOS 10’un Series 9 ile birlikte sunulması halinde, bu değişikliklerin daha da dikkat çekici hale geleceğini belirtti.

Apple Watch, kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştıran bir üründür ve sonbaharda piyasaya sürülecek Apple Watch Series 9, gelişmiş A15 Bionic işlemcisi sayesinde daha da güçlü hale gelecek. Apple’ın yeni ürünleri, sürekli olarak gelişmeye devam ediyor, en son teknoloji ile donatılıyor. Kendine özel bir yere sahip olan Apple Watch, sadece bir saat değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır ve yenilikleriyle kullanıcılarını hep şaşırtmaya devam edecek.

Apple Watch Series 9 yeni çipiyle hız kazanacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Watch Series 9 yeni çipiyle hız kazanacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Horse At Yarışı Tahminleri Kütahya Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler sosyal medya faydaları too many requests ne demek zyxel modem kurulumu marla makaron filtre fiyatları 52 hafta kaç ay