yükleniyor...

Apple Watch Series 3 LTE Sorunu Yaşanıyor!

Apple Watch Series 3 modellerinde yaşanan LTE bağlantı sonucu ile ilgili Apple tarafından açıklama yapıldı. Sorunun yazılım güncellemesi ile çözüleceği bildirildi.

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni akıllı saat Apple Watch Series 3 bizlere çok güzel bir yenilik getirdi. Yeni Apple Watchlar sayesinde LTE ile veri bağlantısı sağlanabiliyor. Ancak bu durum Apple için bazı sorunları da beraberinde getirdi.

Cihazın test aşaması sırasında fark edilen bu hata Apple tarafından da kabul edildi. Apple Watch 3 kullanan kişiler LTE desteği ile bağlantı kurdukları esnada şifresiz Wi-Fi ağlarına denk geldiği zaman otomatik olarak Wi-Fi ağına bağlanıyor.

Birçok şikayetin sosyal medyada da yer almasının ardından Apple konu ile bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Apple Watch Series 3’ün yabancaı kablosuz ağlara bağlandığını, bu sebeple interneti kullanmadığı gibi operatöre servisinden de yararlanamadığını fark ettik. Bu problemi çözecek bir yazılım güncellemesi üzerinde çalışıyoruz.

Apple Watch kullanıcılarının yaşadığı bu sorunun yazılım güncellemesi ile rahatça çözülebileceği görülüyor ancak güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda bir gelişme bulunmuyor.

Apple Watch Series 3 LTE Sorunu Yaşanıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Watch Series 3 LTE Sorunu Yaşanıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları