yükleniyor...

Apple Watch İçin Tarayıcı

Apple Watch için tarayıcı geliştiren Apple şirketi WatchWeb uygulaması ile artık saat üzerinden internette gezinebileceksiniz.

Apple bilindiği üzere akıllı saati için bir internet tarayıcısı duyurusu yapmadı. Normal şartlarda watchOS 2 ile gelmesi beklenen internet tarayıcısı watchOS 3 çıktığı halde hâlâ gelmemişti. Hackerlar işe koyulup bir internet tarayıcısı geliştirip Apple Watch’a aktarmışlardı ancak günlük kullanım için pek kullanımlı bir yöntem olmamıştı.

Warren Wuff adlı geliştirici bu sorunu WatchWeb uygulamasını geliştirerek aşmayı başardı.apple watch

App Store üzerinden indirilebilir durumda olan WatchWeb uygulaması sayesinde telefonu kullanmadan akıllı saat üzerinden internette dolaşmak mümkün hale geliyor. iPhone’a yüklenen WatchWeb uygulaması otomatik olarak saatinize de yüklenmiş oluyor.

Bu denli  küçük ekranlı bir yerde aramak istediğimiz web sayfasını nasıl yazacağız sorusu akıllara gelmiyor değil. WatchWeb uygulasında aranacak kelimeyi yazmak için dikteyi kullanabilirsiniz. Dikte ile gitmek istediğiniz web sitesini tarayıcı çubuğuna yazabilir ve internet deneyimini Apple Watch üzerinden keyifli bir şekilde yaşabilirsiniz.

Berkay Eke / Technosfer

Apple Watch İçin Tarayıcı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Watch İçin Tarayıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla