yükleniyor...

Apple Watch Hayat Kurtardı !

Apple Watch sayesinde üniversite öğrencisi sıkıştığı aracın içerisinden kurtulmayı başardı. Detaylar haberimizde..

Akıllı saatler aslında istenilen düzeyde bir işlev gerçekleştiremiyor fakat hayatı kolaylaştırması bakımından başarılı denilebilir. Bugün gelen habere göre Apple Watch, kazazedenin hayatını kurtarmış .

Casey Bennet ismindeki bir Apple Watch kullanıcısı , araba ile takla atmış ve akıllı saati sayesinde sıkıştığı arabanın içerisinden kurtulmayı başarmış.

Üniversite öğrencisi Bennet , Maryland’de 6 Nisan’da jipi ile bir kaza yaşamış ve araç takla atmış. Bilinci yerinde olan Bennet , akıllı telefonuna uzanamamış ve sıkıştığı yerden Apple Watch’unun acil servisi arama özelliği ile beraber kurtulmayı başarmış. Saatinin yan tarafına uzun bir şekilde basıp Acil servisi arayan Bennet’in durumunun iyi olduğu belirtildi.

Apple Watch Hayat Kurtardı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Watch Hayat Kurtardı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla