SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
875
324 0

Apple Watch Hayat Kurtardı !

Apple Watch Hayat Kurtardı !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Apple Watch sayesinde üniversite öğrencisi sıkıştığı aracın içerisinden kurtulmayı başardı. Detaylar haberimizde..

Akıllı saatler aslında istenilen düzeyde bir işlev gerçekleştiremiyor fakat hayatı kolaylaştırması bakımından başarılı denilebilir. Bugün gelen habere göre Apple Watch, kazazedenin hayatını kurtarmış .

Casey Bennet ismindeki bir Apple Watch kullanıcısı , araba ile takla atmış ve akıllı saati sayesinde sıkıştığı arabanın içerisinden kurtulmayı başarmış.

Üniversite öğrencisi Bennet , Maryland’de 6 Nisan’da jipi ile bir kaza yaşamış ve araç takla atmış. Bilinci yerinde olan Bennet , akıllı telefonuna uzanamamış ve sıkıştığı yerden Apple Watch’unun acil servisi arama özelliği ile beraber kurtulmayı başarmış. Saatinin yan tarafına uzun bir şekilde basıp Acil servisi arayan Bennet’in durumunun iyi olduğu belirtildi.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Apple Watch Hayat Kurtardı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Watch Hayat Kurtardı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Apple Watch Hayat Kurtardı ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.