SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1104
409 0

Apple ve BMW İbirliği İçinde !

Apple ve BMW İbirliği İçinde !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Apple , elektrikli araba meselesi hakkında BMW ile görüşmeye hazırlanıyor. Biliyoruz ki BMW’nin yeni elektrikli arabası i3 ile elde ettiği başarı, Apple’ın bu görüşmesindeki arka plan nedeni olarak yatıyor.

image

Apple’ın Project Titan adında proje üzerinde çalıştığını biliyoruz. Bu konu hakkında Tim Cook’un yüzlerce personelini görevlendirdiği biliniyor ve bu konuda sıkıca bir çalışma içerisindeler. Son gelen bilgiler ise BMW ile birlikte sıkı bir işbirliğine girecekleri yönünde. BMW i3 ve Tesla S bildiğimiz üzere elektrikli araba piyasasında en çok başarılı olan modeller. Bu sayede kendi milletinden olan Tesla’yı da karşısına alacak ve sıkı bir rekabete girmiş olacak Apple.

Bakalım ileriki günlerde Tesla ile adımlar atılcak mı bu yönde yoksa direkt karşısına mı alacak Apple merakla bekliyoruz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Apple ve BMW İbirliği İçinde ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple ve BMW İbirliği İçinde ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Apple ve BMW İbirliği İçinde ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.