yükleniyor...

Apple TV 4K Tanıtıldı!

5. nesil Apple TV 4K’lar tanıtıldı. Sahip olduğu HDR desteği ile birlikte daha yüksek çözünürlüklü görünlüler vermesi hedefleniyor.

4K HDR video oynatma özelliğine saihp yei Apple 4K TVler Apple’ın bugün düzenlediği etkinlikte resmen tanıtıldı.

Uzun zamandır konuşalan Apple TVler konusunda bilinmeyenler bugün nihayet açığa çıktı. 5. nesil yeni Apple TV özellikleri haberimizde.

HD çözünürlüklü ekranlara göre 4 kat daha canlı ve net görünlüler sunan 4K TV’ler Apple ürünleri arasında nihayet yerlerini buldular. Yeni televizyonlarda bulunan en büyük özellik HDR desteği bulunması. Apple TV 4K, HDR 10 ve Dolby Vision desteği sunuyor.Bu da normal bir 4K çözünürlüklü televizyona göre daha canlı ve yüksek çözünürlüğe sahip görüntülerin görüleceği anlamına geliyor.

Apple TV 4K, normal bir Apple TV’den 2 kat daha güçlü işlem hızına sahip. Yeni Apple TV ile daha kaliteli oyunlara ve filmlere meydan hazırlanıyor.

Yeni Apple TVlerin kullanıcıları memnun etmesi adına dünyanın önde gelen film yapım şirketleri ile bazı anlaşmalar yapılmış. Bu anlaşmalar sayesinde iTunes üzerinden HD çözünürlüklü film fiyatına 4K çözünürlüklü filmler satın alarak izleyebilirsiniz.

15 Eylül’den itibaren ön siparişlerin başlayacağı duyurulan etkinlikte 22 Eylül tarihinden itibaren de ürünlerin teslim edileceği belirtildi.

32 GB’lık model 179$  ve 64 GB’lık ürün ise 199$ fiyat etiketine sahip olacak.

Apple TV 4K Tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple TV 4K Tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Isparta Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir sosyal medya faydaları subdomain mi klasör mü gl hf ne demek nick oluşturucu Bilgi Doktoru