Apple, Suya Dayanıklı Klavye Geliştiriyor !

Apple, Suya Dayanıklı Klavye Geliştiriyor !

Apple , yeni bir patent üzerinde çalışıyor ve bu patent Mac klavyelerini tamamen dayanıklı yapmak üzere düşünülen bir plan. Detaylar haberimizde..

Hayatımızda en korktuğumuz şeylerden biri de bilgisayarımızla uğraşırken bir içecek koyduğumuz zaman özellikle Laptoplarda klavyenin üzerine su , kahve , çay , kola gibi meşrubatların dökülmesi. Bununla beraber bilgisayarda da bozulmalar meydana geliyor veya masaüstü ise klavyemizi değiştirmek zorunda kalıyoruz . Apple Mac‘lerin klavyeleri de ayrıca hiç ucuz sayılmaz.  Apple , yeni patent çalışmasına bakacak olursak klavyelerini suya ve sıvı temasına tamamen dayanıklı olması için çalışıyor. Ayrıca bu klavyenin tuşlarının arasına kırıntılar ve tozlar girmemesi için özel bir tasarım yapıldığı da belirtiliyor.

Her patentin gerçek hayatta kullanılmadığını söyleyebiliriz , yani bu klavyeler tasarlanıp üretilecek mi herhangi bir kesinlik yok. Apple’ın binlerce patenti var ve bazıları tozlu rafların dibini boyladı. Bakalım ilerde böyle bir ürün görecek miyiz ?

"Apple, Suya Dayanıklı Klavye Geliştiriyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple, Suya Dayanıklı Klavye Geliştiriyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple, Suya Dayanıklı Klavye Geliştiriyor ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük
Mert Büyük
Teknoloji hayatın güzel bir heyecanı .
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları