Apple Store Uygulaması Apple Watch Seçmenize Yardımcı Olacak !

  • 18 Mart 2015
  • 1.087 kez görüntülendi.
Apple Store Uygulaması Apple Watch Seçmenize Yardımcı Olacak !

Apple bildiğiniz üzere Steve Jobs 1997’de tekrar göreve geldikten sonra çıkartılan her ürün çok tutuyor ve inanılmaz bir ivmeyle yükselerek devam ediyor. Bunun ilk Apple Watch’a da yansıyacağını düşünüyoruz fakat bazı eksikler var bunları kapatınca ve diğer firmaların önüne geçtiği zaman (Apple’ın en iyi yaptığı iş) yine yükselecektir. Konumuz bu değil şuanlık girince bitiremedim cümleyi 😀 

apple-store-app-watch-try-on-screens-780

 

Büyül ihtimalle çoğu akıllı saat tutkununu tercih edeceği bir ürün olan Apple Watch için 8.2 ile birlikte gelen güncellemeyle uygulaması gelmişti. Bu uygulama sayesinde aradığınız saati en iyi şekilde size gösteriyor ve alternatifinize bırakıyor. Fiyatlar herkes tarafından pahalı bulundu fakat Apple zaten geliri iyi olan kesime hitap ettiği için bu konuda fazla düşündüklerini zannetmem . Zaten sosyal ortamdan değilde kendiniz denemek isterseniz normalde Nisan 10’unda denemeye başlayabilirsiniz fakat bu Türkiye için geçerli değil. Apple’ın açıklamalarını size aktararak bu günü söyleyeceğiz.

Apple-Watch1

 

Pocketnow’dan gelen bilgileri aktardım size. Benim fikrim bir Apple hayranı olarak hala çok gereği olmadığı. Haftada bir şarj olsa neyse fakat hergün şarj kısmı zaten tablet ve telefonları şarj ederken bıktığımız kısım buna bir tane daha eklemek istemeyiz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ