yükleniyor...

Apple sanal gerçeklik endüstrisini canlandıracak

Apple’ın Sanal Gerçeklik Başlığı WWDC 2023’te Tanıtılacak

Apple, uzun süredir sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik konusunda ilgisini gösteriyordu ancak bu alanda somut bir adım atmamıştı. Ancak Haziran 2023’teki WWDC’de tanıtılacak olan karma gerçeklik başlığı, durumu değiştirecek. Analist Ming-Chi Kuo da bu düşünceleri paylaşıyor.

Apple’ın bu yeni başlığı, tedarik zincirindeki iş ortaklarına yarar sağlayacak ve sanal gerçeklik endüstrisini canlandıracak. Başlığın montajı Luxshare tarafından gerçekleştirilecek ve micro OLED ekranı Sony, kasası Everwin Precision, işlemcisi TSMC, kamera modülleri Cowell Electronics, güç kaynağıysa Goretek tarafından üretilecek.

Cowell Electronics, diğer tedarikçilerden daha az müşterisi olmasına rağmen, Apple’ın yeni karma gerçeklik başlığından en fazla fayda sağlayacak.

Yeni karma gerçeklik başlığı, Apple’ın sanal gerçeklik endüstrisinde yeni bir trend başlatmasına neden olabilir. Tecrübeli analist Ming-Chi Kuo, Apple’ın yeni ürünün başarılı olması durumunda sanal ve artırılmış gerçeklik başlıklarına olan ilginin artacağını öngörüyor.

Apple’ın sanal gerçeklik başlığı, tedarik zincirindeki iş ortaklarına fayda sağlayacak ve sanal gerçeklik endüstrisini canlandıracak. WWDC 2023’te tanıtılacak olan bu başlık; Apple’ın sanal gerçeklik endüstrisinde yeni bir trend başlatmasına da yol açabilir.

Apple sanal gerçeklik endüstrisini canlandıracak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple sanal gerçeklik endüstrisini canlandıracak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Sportboss American Horror Story Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Horse At Yarışı Tahminleri Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir nick oluşturucu Bilgi Doktoru 52 hafta kaç ay