yükleniyor...

Apple replikası ürünlere dur dediler!

Apple firmasının dünya üzerinde en çok taklit edilen akıllı telefon firması olduğunu hepimiz biliyoruz. Çinli üreticiler yeni Arge çalışması yapmak yerine Apple’a benzer ürünler üreterek piyasa üzerinde kendilerine bir pay çıkarmayı çok seviyorlar. Apple’ın yeni akıllı telefonları olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın bozmuş olduğu klasik tasarım yapısını Çinli üreticiler Apple replikası olarak piyasaya sürekli sürmeye devam ediyor. Apple replikası ürünlerin yanında tasarım olarak benzer özellik olarak farklı ve marka olarak da başka üretici gözüken ürünler de var.

Bu galerimizde size bu ürünlerden olmak isteyemen bir firma olan Doogee’dan bahsedeceğiz. Yeni çıkarmış olduğu akıllı telefonu olan F5 modeli ile Doogee firması replika ürünlere bir yerde son vermek istemiş gibi duruyor.

Doogee F5, 149,99 $ fiyat ile raflardaki yerlerini yakın zamanda alacak. Doogee firmasına göre F5, riquid metalden yapılandırılmış bir kasa, 5.5 inç 1080 piksel ekran, Corning Gorilla Glass 3 ekran, 3000Ah pil, Mediatek MT6753 yonga seti(işlemci) ve 3GB RAM özellikleri ile geliyor.

Sonraki sayfalardan ürün ile ilgili görselleri inceleyebilirsiniz.

Apple replikası ürünlere dur dediler! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple replikası ürünlere dur dediler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.