Apple Pay Türkiye'ye mi Geliyor ?

Apple Pay Türkiye'ye mi Geliyor ?

Apple, bu aralar özellikle NFC destekli ödeme sistemi olan Apple Pay üzerinde sıkı bir çalışma içerisinde . Kaynaklardan gelen bilgiler bu şekilde. Ayrıca şuanda Apple Pay’in mevcut durumda kullanıldığı Amerika , İngiltere, Çin, Kanada gibi ülkeler var ve Apple bu coğrafyayı genişletmek ve özellikle Asya ve Avrupa’da bu hizmet ağını genişletmek istiyor.

image

Mobil ödeme alanı gittikçe yayılıyor ve ödeme işlemlerinde kolaylık sağlamaya çalışan şirketler kendi ödeme sistemlerini geliştiriyor. Dünya’nın en büyük şirketi olan Apple’da kendi ağını genişletmekle uğraşıyor.

Apple’ın yeni hedefi ise Singapur ve İspanya. Bunlar belirlenen ülkeler Ubergizmo’da yer alan habere göre. Bundan sonra da özellikle Apple’ın ürün satışlarına dikkat ederek ve ayrıca ülkenin kredi notuna dikkat ederek ekonomik yapısıyla beraber bu ağını o ülkeye bu durumlara göre koyacak.

Umarız en yakın zamanda bu teknolojiden biz de faydalanırız , Apple’ın ürünleri dünyada nerdeyse en pahalı bizim ülkemizde satılıyor ve bu hizmeti almayı hakediyoruz.

Mert Büyük| Technosfer

"Apple Pay Türkiye'ye mi Geliyor ? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Pay Türkiye'ye mi Geliyor ? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Pay Türkiye'ye mi Geliyor ? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları