yükleniyor...

Apple Patent Davasını Kaybetti

Apple firmasının devam eden patent davasında sona gelindi. Apple firması bu dava’yı kaybetti. Bu dava hakkında sizlere kısa bir bilgi verelim.
Wisconsin Madison Üniversitesi’nin bünyesinde bulunan WARF, Apple şirketinin patentinin kendilerine ait olan bir teknolojiyi kullandıklarını iddia etmiş ve dava açmıştı. Açılan dava neticesinde jüriden gelecek karara göre Apple firmasının 862.4 milyon dolar ceza ödemesi bekleniyordu.

apple patent

apple patent

Ama Reuters’tan gelen rapora göre Apple patent davasının sonucuna göre resmi olarak 235 milyon dolar ödemek zorunda. Üniversitenin istediği en küçük ücret 400 milyon dolar. Çıkacak kararın üniversitenin beklentilerinin altında olduğunu söylemek doğru olur. Ayrıca Apple firmasının patent davalarında en yüksek ödediği ücretin bu olduğunun da altını çizelim.

Apple Patent Davasını Kaybetti konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Patent Davasını Kaybetti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla