yükleniyor...

Apple Park İnşası Sona Yaklaşıyor!

2013 yılından bu yana inşa edilen Apple Park’ta nihayet sona yaklaşıldı. Mühendislik harikası bina Apple lansmanı ile kapılarını açmıştı.

2013 yılında temelleri atılmaya başlanan Apple’ın Silikon Vadisi Apple Park inşaatı sonlara doğru yaklaşıyor.

Geçtiğimiz Eylül ayında yapılan Apple lansmanının Apple Park içerisinde yer alan Steve Jobs Amfisi’nde gerçekleştirilmesiyle birlikte yeni Apple ürünleri lansmanı ile kapılarını ziyaretçilere açmıştı.

En büyük şirketlerden biri Apple’ın 175 dönümlük bir arazi üzerine kurduğu teknokenti bir uzay gemisi görünümünde tasarlandı.

Bu ay elde edilen bazı görüntülere göre Apple Park’ın tamamlanmaya çok yakın olduğu görülüyor. Drone kameralarla yapılan çekimlerden görüldüğü kadarıyla Apple merkezinin ortasında bir gölet de yer alıyor.

Mühendislik harikası şeklinde geliştirilen Apple üssü tamamen güneş enerjisiyle çalışacak yuvarlak bir bina olarak tasarlanmış durumda.

Apple Park İnşası Sona Yaklaşıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Park İnşası Sona Yaklaşıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla