yükleniyor...

Apple MacBook Air Açıyor!

Apple Amerika Şikago’da yeni açacağı Apple Store mağazasını oldukça değişik bir tasarıma bürümüş. Yeni Apple mağazası MacBook Air modeli gibi tasarlanmış.

Apple Amerika Şikago’da yeni açacağı Apple Store mağazasını oldukça değişik bir tasarıma bürümüş. Yeni Apple mağazası MacBook Air modeli gibi tasarlanmış.

Apple, Amerika’nın Şikago eyaletinde yeni bir Apple Store açma hazırlığında. Şu an için inşaatı devam eden mağazanın tasarımı görenleri hayrete düşürüyor. Apple, yeni açacağı mağazayı bir MacBook Aiir gibi tasarlamış.

Apple tarafından yaptırılan bu mağaza ile mağazanın görüntüsünün gelen müşterileri memnun edileceği düşünülmüş. Binanın MacBook Air tarzında olduğunu belirttik ancak tam olarak nasıl bir şekilde dizayn edileceği konusunda henüz kesin bir bilgi yok. Bir kesim insanın değerlendirmesine göre bir laptop kapağı gibi üstü açılır kapanır bir tavanı olacak. Bu tarz bir bina tasarımı yapılır mı veya yapılırsa maliyeti ne olur gibi beyin sorular sorular herkesin zihninde dolanmaya devam ediyor.

Ancak şunu belirtmek gerekir ki her geliştirdiği üründe Steje Jobs’tan beri önce tasarım diyen Apple bu mağazasını da güzel bir şekilde insanların karşısına sunacak gibi duruyor.

Apple MacBook Air Açıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple MacBook Air Açıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla