İnternet

Apple Lansman Tarihi Belirlendi

Birkaç aydır söylenti şeklinde dolaşan ve tam belli olmayan bu yılın en çok beklenen telefon modellerinin tanımının yapılacağı Apple lansman tarihi belli oldu.

Uzunca bir süredir Apple’ın düzenleyeceği lansman tarihine ilişkin çeşitli söylentiler yer almaktaydı. Eylül ayında yapılacağı kesinleşmiş olan lansmanın tam olarak tarihi belli olmayıp 9 Eylül tarihinde yapılacağı belirtiliyordu. Ancak Apple tarafından gelen resmi bir davetiye üzerinde yer alan tarih 7 Eylül‘ü işaret ediyor.

apple lansman tarihi

7 Eylül günü yapılacak etkinliğin ardından merakla beklenen ve özellikle isim konusunda çeşitli söylentiler içeren yeni iPhone’lar kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Yeni iPhone’lar Nasıl Olacak?

Önümüzdeki günlerde satışa çıkacak olan iPhone 7 serisi modellerin an ten çizgileri gibi küçük değişikliklerin dışında Apple’ın bir önceki serisi iPhone 6’dan beri kullandığı tasarım türü yine aynı şekilde devam etmekte.

Performans konusunda diğer bireylerini sollayacak şekille özelliklere sahip olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımının ardından kullanıcılarından iyi geri dönüşler alacak gibi duruyor.

Berkay Eke / Technosfer

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu