yükleniyor...

Apple, iPhone için Dongle Satışa Çıkarıyor !

Apple, geçen sene iPhone 7 modelleri ile 3.5 mm kulaklık girişini çıkarmış ve oldukça tepki almıştı. Sonunda Apple, kullanıcılarının bu tepkisine cevap verecek bir bağlantı aparatını satışa sunuyor. Detaylar haberimizde..

Apple, iPhone 7 ile beraber 3.5mm jacki telefonlarından çıkarmış , bu çok tepki çekmişti. Özellikle kullanıcıları şarj ederken müzik dinlenememesinden dolayı olumsuz etkilemişti. Apple , aynı Macbook modellerindeki gibi iPhone’a özel dongle’lar satışa çıkardı. Bu aparat sayesinde lightning girişi hem şarj, hem de 3.5mm jack girişine dönüşüyor.

 Takıldığında aslında arada kablo olmayacak bir dizaynla karşımıza çıksa, daha yararlı olurmuş. iPhone kullanıcılarını hareket ederken engelleyecek bir dongle karşımızda diyebilriiz.

Apple, iPhone için Dongle Satışa Çıkarıyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple, iPhone için Dongle Satışa Çıkarıyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Nöbetçi Eczaneler Aba Nedir Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Abdül Ne Demek too many requests ne demek zyxel modem kurulumu nick oluşturucu nabızdan hamilelik testi 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor