yükleniyor...

Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerini tanıtacak!

Apple tarihinde bir ilk yaşanarak içeriden hatayla bilgi sızdırıldı. Apple’ın yeni akıllı telefonlarının isimleri ve fiyatları hakkında ise bir fikir oluşması sağlandı. Apple’ın en pahalı telefonları olacak olan ve model isimleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X olacak olan telefonlar hakkında detaylara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dünya üzerinde üretmiş olduğu ürünlerin büyük bir çoğunluğu ile pazarın lideri konumunda olan Apple, yeni çıkarak olduğu modelleri hakkında resmi olarak bir açıklama şu zamana kadar yapmamıştı ancak 10. yılında bu durum farklı bir hal aldı. Apple’ın saatler sonra tanıtacağı yeni iPhone modellerinin isimleri beklenmeyen bir şekilde Apple tarafından sızdırıldı.  iPhone 8iPhone 8 Plus ve iPhone X isimini alacak olan yeni Apple’ın akıllı telefonlarının konsept tasarımları da geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı.

10. YIL APPLE ÖZEL TELEFONU IPHONE X OLDU!

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 11‘i inceleyen yazılımcı Steven Troughton şok edici bir durumla karşılaştı. Daha önce hiç olmayan bir şey olarak gösterilen Apple tarihinde Apple tarafından bir ürünün isimi sızdırılmıştı. Yeni işletim sistemi iOS 11’in içerisinde saklı olarak bulunan yeni modellerin isimleri de öğrenilmiş oldu. Apple tarafından yıllardır süre gelen ara ürünler ise bu sene çıkmadan direkt yeni modele geçilecek gibi duruyor. iPhone 7S ve 7S Plus olması beklenen ürünlerin yerine yeni bir serinin gelecek olması Apple sevenlerini oldukça sevindirdi.

 

IPHONE X VE IPHONE 8 FİYATI İLE DUDAK UÇUKLATACAK!

Apple tarafından yeni çıkarılacak olan akıllı telefon ailesinin yeni ürünleri iPhone 8 ve iPhone X fiyatlarışuanda tam olarak netleşmedi ancak ürünlerinin fiyatlarının 1000 ile 1200 dolar arasında olması bekleniyor diyebiliriz. Apple tarafından çerçevesiz bir ürün olarak çıkmasını beklediğimiz yeni iPhone X’in en büyük rakibi Meizu Mi Mix 2 olacak gibi gözüküyor. Dünya üzerinde ilk kez çerçevesiz tasarımı kullanan Meizu elde etmiş olduğu başarı ile yeni çıkardığı akıllı telefonunda devam ettirip Apple’ın yeni modeline rakip olabilecek mi göreceğiz.

APPLE EN PAHALI TELEFONUNU PİYASAYA SUNUYOR

Apple tarafından şu zamana kadar piyasaya sunulmuş en pahalı telefon olmasını düşündüğümüz yeni akıllı telefonu iPhone X’in gücünü A11 Fusion işlemcisinden ve 3 GB RAM den alacağını düşünüyoruz. Yeni çıkarmış olduğu telefonunda Huawei tarafından başlatılan çift arka kamera akımının devam edeceği aynı zamanda temassız şarj gibi özelliklerinde olacağı düşünülmekte. Bugün akşam saatlerinde yapılacak olan etkinlik ile birlikte yeni Air PodsApple Watch ve Apple TV‘nin de tanıtılması bekleniyor.

Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerini tanıtacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerini tanıtacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı American Horror Story Izle Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler dijital platform ne demek subdomain mi klasör mü rakı fiyatları gta 6 sistem gereksinimleri marla makaron filtre fiyatları nabızdan hamilelik testi