yükleniyor...

Apple, iPhone 7 için Yeni Reklamını Yayınladı

Dünyanın en değerli firması olan Apple, reklam tarafındaki gücünü yeni yayınladığı filmleriyle bize bir kez daha kanıtlamış oluyor. Bu sefer yayınladığı reklam iPhone 7 reklamı ve Sticker Fight adı verilen bir reklam .

Apple, resmi YouTube kanalında yayınladığı Sticker Fight isimli yeni reklam filminde iMessage ile birlikte kullanıcılara sunulan çıkartmalara odaklanıyor. Özellikle Türkiye’de son zamanda televizyonda yayınladığı etkileyici Airpods kulaklık reklamları , gerçekten dikkat çekti. Reklam konusunda açıkcası Apple kadar yaratıcı ve etkileyici reklam yapan başka firma tanımıyorum.

Ve Apple’ın bu reklamını sizlerle paylaşalım. İyi seyirler, bizi takip etmeye devam edin 🙂

https://youtu.be/XBfk1TIWptI

Apple, iPhone 7 için Yeni Reklamını Yayınladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple, iPhone 7 için Yeni Reklamını Yayınladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir dijital platform ne demek rakı fiyatları gta 6 sistem gereksinimleri tarhana ekşi olursa ne yapılır