yükleniyor...

Apple Halka Açık Bir Biçimde iOS 8.3 Beta Programını Balatıyor !

Apple geçen yaz OSX Yosemite 10.10 programını halka açık bir biçimde betaya açmıştı. Ondan tecrübe ile daha iyi bir deneyim kullanıcılarına sunan Apple , aynı şeyi iOS 8.3 Beta programı içinde yapmaya kararlı gözüküyor.

os_x_yosemite_roundup

Apple , 8.3 Betasını Mart ayında halka sunmayı planlıyor. iOS 8.2 Bu ayın sonu veya Mart’ın başında ise gelmesi bekleniyor. Büyük ihtimal Nisan ayında ise 8.3 bize ulaşacak tamamiyle. Onun içerisinde de özellikle Apple Watch desteğinin ve programının sunulması bekleniyor öyle ki Nisan ayında Apple Watch’un satışa çıkması bekleniyor. Tabi bu 8.3 güncellemesiyle birlikte ayrıca Wireless Carplay desteği, yeni temalar , yeni ifadeler de eklenmesi bekleniyor. Ve Macrumors’dan gelen başka bilgilerle birlikte 2 adımlı Google Hesaplar uygulaması da gelecek. İcloud’a parmak izlerinin aktarılması olayı da bu güncelleme ile gelme olasılığı var.

iphone-6-plus-3211

iOS 7 ile 2013 yılında gelen bu büyük güncelleme bombardımanı sonrası iOS 8 ile daha güzel bir güzelliğe ulaşılmış , fakat stabilite ve bazı güncellemeler hakkında eleştiriler meydana gelmişti. Apple 8.2, 8.3 , 8.4 ile bu sorunları bitirmeyi planlıyor. Ayrıca iOS 9 ile stabillik, performans anlamında mükemmel bir çıta belirlenmiş durumda bu yüzden iOS 6’dan daha stabil bir platformla karşılaşabiliriz.

ios-9-concept (1)

Apple bu yazılım güncellemeleriyle ve destekleriyle birlikte yazılım platformunun tek lideri olma planını sürdürüyor . Bakalım ileride nasıl güncellemelerle karşılaşacağız ?

Apple Halka Açık Bir Biçimde iOS 8.3 Beta Programını Balatıyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Halka Açık Bir Biçimde iOS 8.3 Beta Programını Balatıyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla